Magazin |

Ozan Orhon'un iddialarına eski eşi Yeşim Erçetin'den sert yanıt! Annesi de tartışmaya dahil oldu

90'larda çıkardığı ilk albümü milyonlar satan ve bir döneme damgasını vuran şarkıcı Ozon Orhon ile eski eşi müzisyen Yeşim Erçetin birbirine girdi. Beyaz TV'de ekrana gelen Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Orhon, yaptığı açıklamalarla Yeşim Erçetin'i kızdırdı. Erçetin, Orhon'un hakkındaki iddialarına jet hızıyla yanıt verdi. Canlı yayına bağlanan Erçetin'in açıklamalarının ardından ise Ozan Orhon'un annesi de canlı yayına bağlandı. İşte detaylar...

Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto'nun sunumuyla Beyaz TV'de ekrana gelen Söylemezsem Olmaz programına 49 yaşındaki Türk pop şarkıcıs Ozan Orhon konuk oldu. Programda Ozan Orhon'un eski defterleri açması eski eşi Yeşim Erçetin'i sinirlendirdi. Bunu üzerine canlı yayına bağlanan Erçetin iddialara cevap verdi. Ozan Orhon'un annesi de canlı yayına bağlanarak Yeşim Erçetin'in iddialarını yalanladı.

Geçtiğimiz yıl Selcan Demirci ile yaptığı evlilikle dördündü kez nikah masasına oturan Ozan Orhon, eski eşi Yeşim Erçetin hakkında "Çocuğuna bakmıyor" iddialarında bulunmuştu. Geçtiğimiz günlerde 6 ay önce aşk yaşamaya başladığı iş insanı sevgilisi Fevzi Kardeseci ile Miami'de sürpriz bir nikahla evlenen Yeşim Erçetin, eski eşinin bu iddialarını yalanladı.


YEŞİM ERÇETİN: OZAN'DAN DAYAK YEDİM

Eski eşinin iddialarının ardından programa bağlanan Yeşim Erçetin, şöyle konuştu: "Ben tamamen ününü eledim önlüğünü astım Miami'de yeni bir hayata başladım. Derdim de yoktu ama bana burada iftiralar var. Yağmur şu an üniversite falan okumuyor, çalışıyor. Ona baktığı falan da yok. Kızından haberi olmayan bir baba olamaz. Ben zamanında nafaka davası açtım Ozan'a ama kızım rica ettiği için babam bunu ödeyemez dediği için bunu geri çektim ve çocukluktan beri Yağmur benim yanımda kalıyor ilkokuldan beri bende çocuk. Bu bir şiddettir anneye çocuğuna bakmıyor demek bir şiddettir. Ozan'ın bana bir kuruşu bile geçmedi. Kızım gerçekten New York'ta yaşıyor ama üniversiteye falan gittiği yok çalışıyor. Dediğim gibi bir de kalkmış babaannesi baktı diyor çocuğa. Ozan diyor 'ben dayakçı bir insan değilim' ama ben de Ozan'dan dayak yedim. Benim artık show bussinesla falan da işim kalmadı. Bıktım yani daha da adımı duymak istemiyorum. Yani bir insan kızının üniversiteye gittiğini bilmez mi ya! Bu söylenenlerin hepsi yalan hepsi iftira.''

OZAN ORHON'UN ANNESİ: YEŞİM YALAN SÖYLÜYOR

Ozan Orhon'un annesi Alev Esen de Yeşim Erçetin'in ardından şunları söyledi: "Ozan niye çıkıp burada kendi reklamını yapmak için 20 yaşında dövdüğü bir kadını anlatıyor üstüne üstlük gelmiş söylediği şeylerin %66'sı yalan. Ben Amerika'da üniversite okuduğu zaman Yağmur'un parasını ödedim. Neden Yeşim böyle bir yalana başvuruyor ben onu anlamıyorum."