Magazin

Oyuncu çift Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in zorunlu ayrılığı

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, sevgilisi Hande Erçel'in Amerika'da eğitim almak istediğini söylemesi üzerine hem de ABD'deki ailesini ziyaret etmek için hazırlık yaparken seyahatini şimdilik askıya aldı. ABD'ye gitmek için hazırlıklara başlamışken, İspanya'da düzenlenecek moda şovundan davet gelince Kanarya Adaları'na gitmeye karar veren yakışıklı oyuncu bir süre sevgilisinden de ayrı kalacak.

Geçtiğimiz aylarda Amerika'da eğitim almak istediğini söyleyen 27 yaşındaki oyuncu Hande Erçel'e Sen Çal Kapımı dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı 34 yaşındaki meslektaşı ve sevgilisi Kerem Bürsin eşlik edecekti. Aşkını Amerika'da yalnız bırakmayan Bürsin, hem tatil yapacak hem de ailesini ziyaret edecekti. Ancak son anda işler değişti. Gelen bir sürpriz davet üzerine Bürsin planını değiştirmek durumunda kaldı. Kanarya Adaları’nın en büyüğü olan Gran Canaria’nın turizm imajını güçlendirmek için düzenlenen Gran Canaria Sweem Week mayo defilesine Türk aktör Kerem Bürsin katılacak.


AMERİKA PLANINI ERTELEMEK ZORUNDA KALDI

Gran Canaria adasının uluslararası imajını güçlendirmek için düzenlenen Gran Canaria Yüzme Haftası etkinliği 21-24 Ekim tarihleri​arasında Maspalomas'taki (Gran Canaria) Expomeloneras salonunda gerçekleştirilecek. Etkinliğe davet edilen Bürsin, ABD planını başka zamana erteledi. Hande Erçel'in kısa süre olsa da sevgilisinden uzak kalacağı öğrenildi.

Oyunculuk eğitimi almak istediğini söyleyen Erçel, "Ya Londra'ya gidiyorum ya da Amerika'ya. Şu an için net değil. Okul araştırıyoruz, 15 Eylül gibi netleşecek, ona göre sonra söyleriz" açıklamasında bulunmuştu.