Magazin

Oyuncu Çetin Altay'ı yıkan ölüm! Acısını bu sözlerle paylaştı

Rol aldığı 'Oflu Hoca'nın Şifresi', 'Sümela'nın Şifresi', 'Bana Bir Soygun Yaz' gibi yapımlarla dikkatleri üzerine çeken 44 yaşındaki oyuncu Çetin Altay'ın annesi Sadiye Altay hayatını kaybetti. Anne acısıyla sarsılan oyuncu duygularını Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla dile getirdi.

Ünlü oyuncu Çetin Altay anne acısıyla sarsıldı. Ünlü oyuncunun annesi hayatını kaybetti. Acı haberi Instagram hesabından annesinin fotoğrafını paylaşarak duyuran Çetin duygularını şu sözlerle dile getirdi:

'Çok üzgünüm Annem… çok üzgünüm yoksun artık ve bir daha olmayacağını bilmek o kadar acıtıyor ki canımı… çok başka bir duyguymuş artık bir daha olmayacağına alışmaya çalışmak ve bir daha istesem de tartışamayacağımızı bilmek en çokta bu dokundu bana! Meğer o çok darlandığımı zannettiğim tartışmalar ne güzelmiş de kıymetini bilememişim cehaletimden… Öyleymiş gerçekten şimdi anladım ama çok geç tabi… Seni bilerek hiç üzmedim ama bilmeyerek, istemeyerek üzdüğüm her an için çok özür dilerim. Yattığın yer nur dolsun mekanın cennet olsun. Allah gani gani rahmet eylesin… Hayatın en gerçeği olan ölüm bizi şimdilik ayırdı annem ama şimdilik …seni çok seviyorum. Annem gerçekten çok canım yandı…çok'

Oyuncu Çetin Altay'ı yıkan ölüm! Acısını bu sözlerle paylaştı

BUGÜN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAK


Başka bir paylaşımda annesinin bugün son yolculuğuna uğurlanacağını belirten Çetin cenaze bilgilerini paylaştı. Sadiye Altay, bugün ikindi namazını müteakip, Bağlar Mevkii Cevahirler Camiinden kaldırılacak, Garipçe mezarlığında defnedilecek.