Dünya

Otoyolda dehşet: Araçların önüne atlayarak intihar etmek istedi!

Belarus'ta bir kişi otoyol üzerinde seyir halinde olan araçların üzerine atlayarak intihar etmek istedi. Hızla ilerleyen araçların üzerine aniden atlayan şahıs, araç sürücülerinin manevralarıyla ölümden döndü.

Belarus'un başkenti Minsk'te lüks aracıyla otoyolda aşırı hızla ilerleyen bir sürücünün peşine polis takıldı ve kovalamaca yaşandı. 

ÖNCE ARACINI KENARA PARK ETTİ ARDINDAN ÖLMEK İSTEDİ

Başlayan kovalamacadan sonra aracını otoyol kenarına park eden sürücü yolun ortasına geçti. Hızla ilerleyen araçların önüne atlayan şahıs, araç sürücülerinin manevralarıyla boşluğa atladı.

SÜRÜCÜLERİN MANEVRASIYLA KURTULDU

Araçların önüne atlayan şahıs yol kenarına düşerek yaralandı. İntihar etmek isterken sürücünün dikkati ile kurtulan şahıs hastaneye sevk edildi.

 

UYUŞTURUCU KULLANDIĞI İÇİN KAÇMIŞ

Belarus İçişleri Bakanlığı sürücünün uyuşturucu kullandığı için polislerden kaçtığını belirterek daha sonra araçların önüne atlayarak intihar etmeyi amaçladığını aktardı. Hastanede tedavi altında bulunan şahsın tedavisine devam edildiği ifade edilirken hayati tehlikesinin de bulunmadığı belirtildi.

TEDAVİ ALTINA ALINDI

Şahsın tedavisinin ardından ifadesinin alınacağı ve ardından uyuşturucudan kurtulması için tedavi altına alınacağı duyuruldu.

Sitene Ekle