Otomobil fiyatları neden yüksek sorusunun yanıtı! Bayilerin stokçuluğu ortaya çıktı

Otomobil fiyatlarının yüksek olması gündemden düşmüyordu. Skandal, bir vatandaşın, kendisine araç kalmadı diyen otomotiv bayisinin Honda Civic otomobilleri stokladığı alanı görüntüleyince ortaya çıktı.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Otomobil fiyatları her geçen gün yükselirken, bayilerin yaptığı stokçuluk gün yüzüne çıktı. Müşterilere araç kalmadığını söyleyen bayiler otomobilleri stok alanlarında bekletiyor.

Bir vatandaş, Honda Civic model araçların stoklandığı araziyi görüntüledi. Kendisine araçların hepsinin satıldığını söylemeleri üzerine otomotiv bayisinin araçları stokladığı yere giden vatandaş özellikle bu durumu görmek için geldiğini söylüyor.

Sintaç tabelası bulunan arazideki otomobilleri çeken vatandaş videoda, "Özellikle geldim yok diyorlar ya hani, bugün 18 Eylül arkadaşlar. Hepsi satıldı dediler. Yok diyorsunuz. Bakın ucu bucağı gözükmüyor. Hepsi Honda Civic. Bakanım arabaya yok çekiyorlar, her yer Honda Civic dolu bakın. Bakın hepsi Elegance. Daha var, daha öbür tarafta da var" diyor.

Otomobil fiyatları neden yüksek sorusunun yanıtı! Bayilerin stokçuluğu ortaya çıktı ile ilgili etiketler otomobil fiyatları stokçuluk otomotiv bayisi honda civic

Sitene Ekle