Onur Akay'dan Banu Alkan'ın evli çıkan nişanlısı Kemal Yıldız ile ilgili yeni açıklamalar

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Afrodit lakaplı şarkıcı & oyuncu Banu Alkan'ın evlilik hazırlığı yaptığı nişanlısı Kemal Yıldız ile ilgili ağızları açıkta bırakan açıklamalar yapmıştı. Banu Alkan'ın kendisinden 20 yaş küçük olan Kemal Yıldız'ın başka bir kadınla evli olduğunu söyleyen Onur Akay şimdi de Kemal Yıldız'ın, engelli olmadığı halde belediyeden engelli kartı aldığını, kirada oturduğunu ve evi, arabası, parası olmadığını açıkladı.

64 yaşındaki Afrodit lakaplı ünlü oyuncu & şarkıcı Banu Alkan'ın evleneceği Kemal Yıldız ile ilgili gerçekleri ses sanatçısı & yazar Onur Akay açıkladı. Kemal Yıldız hakkında duyanları şoke eden açıklamalarda bulunan Akay, Kemal Yıldız'ın eşinin yakınlarına ulaştı. Beyaz TV’de yayınlanan ve yorumculuğunu Bilal Özcan, Pınar Eliçe ve Didem Delen’in yaptığı ‘Beyaz Magazin’ programına konuşan Onur Akay söyledikleriyle hayrete düşürdü.

''KEMAL YILDIZ GENÇ BİR BAYANLA EVLİ''

Onur Akay önceki gün köşesinde kaleme aldığı bir yazıda yakın dostu Banu Alkan'ın müstakbel eşi Kemal Yıldız'ın evli olduğunu duyurmuştu. Akay, Banu Alkan'ın evlilik hazırlığı yaptığı nişanlısı için ''Maalesef asıl adı Yunus olan bu kişi, hem Türkiye’de hem de Hollanda’da hâlâ evli. Genç bir bayanla evli olan bu kişinin başarılı bir iş adamı olmadığını da öğrendim. Banu Alkan uçan kuşa borcu olan bir adama aşık olmuş'' ifadelerini kullanmıştı.

Onur Akay'dan Banu Alkan'ın evli çıkan nişanlısı Kemal Yıldız ile ilgili yeni açıklamalar - Resim : 2


KEMAL YILDIZ HAKKINDA ONUR AKAY'DAN YENİ AÇIKLAMALAR

Onur Akay bugün Kemal Yıldız ile ilgili yeni açıklamalar yaptı. Banu Alkan'ın nişanlısının aslında iş insanı olmadığını ve belediyeden aldığı engelli parasıyla geçindiğini öne sürdü.

 

''ENGELLİ PARASI İLE GEÇİNİYOR''

Banu Alkan’ın nişanlısının evli olduğu eşinin Hollanda’daki yakınlarına ulaşan, Onur Akay, telefonla bağlandığı ‘Beyaz Magazin’ programında şu ifadeleri kullandı...

“Adını Kemal Yıldız olarak tanıdığımız şahsın gerçek adı Yunus Kemal Yıldız’dır. Yıldız kesinlikle bir iş insanı değildir. Asıl iş insanı olan hâlâ evli olduğu ve iki yaşındaki kızının annesidir. Kendisi Hollanda’da engelli parası ile geçiniyor. Doktor kontrollerine bastonla giderek, artık Hollandalı doktorlara nasıl bir oyun oynadıysa, belediyeden engelli olmadan engelli kartı almayı bile başarmış. Hollanda’nın Roosendaal şehrinde 1+1 dairede kirada oturan Yıldız’ın ne bir işi, ne parası, ne evi, ne de arabası var. Banu Alkan’ı da kiraladığı araba ile gezdiriyormuş.”

Onur Akay'dan Banu Alkan'ın evli çıkan nişanlısı Kemal Yıldız ile ilgili yeni açıklamalar - Resim : 4

''KEMAL YILDIZ'A EVRAKTA SAHTECİLİKTEN DAVA AÇILMIŞ''

Canlı yayında Banu Alkan’a seslenen ve Alkanı’ı isterse nişanlısının evli olduğu eşinin Hollanda’daki yakınlarıyla görüştürebileceğini de söyleyen Onur Akay, “Ben Banu Alkan’ı çok seviyorum ve onun zarar görmemesi için bu araştırmayı yaptım. Herkes Banu Alkan’a soru sorarken, ben nişanlısını araştırdım. Ancak Yunus Kemal Yıldız’ın iş kadını olan eşi, Banu Alkan’ı duyduktan sonra boşanmaya karar vermiş. Yıldız, boşanmak için eşinden nafaka koparmanın yollarını bile aramaya başlamış ve devletten çocuk nafakası almak için de çabalıyormuş. Yıldız’a, ayrıca evrakta sahtecilikten dava da açılmış… Ayrıca Yunus Kemal Yıldız’ın hâlâ evli olduğu eşinin çok yakınları bana şu iddialarda bulundu: ‘Adam çocuğunun kumbarasını, banka hesabını boşaltan, çocuğun kolundaki altın künyesine kadar çalan bir zavallıdır. Kendi ailesi ile dahi geçimsiz, annesini döven, kız kardeşini tehdit eden biridir. Çocuğunu aylardır varıp görmüyor bile. Sebebi belli oldu. Banu Hanım’ı oyuna getiriyormuş.’ dediler.” ifadelerini kullandı.

 

Onur Akay'dan Banu Alkan'ın evli çıkan nişanlısı Kemal Yıldız ile ilgili yeni açıklamalar ile ilgili etiketler Banu Alkan Kemal Yıldız Onur Akay