Önce fişek sonra yaralı taşıdılar! İşte olaylı Göztepe - Altay maçının sorumluları...

İzmir Emniyeti Göztepe - Altay maçında statta kullanılan patlayıcı malzemeleri paylaştı. O malzemelerin üzerinde yer alan barut ve parmak izleri sorumluların tespit edilmesine önemli rol oynadı. Gözaltına alınanların sayısı 23'e yükseldi. Patlayıcıları stada getiren ambulans şoförlerine ilişkin de dikkat çekici fotoğraflar ortaya çıktı.

Sis bombaları, maytaplar, işaret fişekleri... Olaylı Göztepe - Altay maçında kullanıldılar. Bazıları sahadan toplandı, bazıları tribünde taraftarların üzerinde bulundu.

İzmir Emniyeti Göztepe - Altay maçında 2 kişinin yaralandığı olayın ardından tüm delilleri tek tek topladı. Güvenlik kamerası kayıtlarının yanı sıra kullanılan patlayıcılar da stat didik didik edilerek bulundu.

Kriminal incelemede parmak izi tespiti yapıldı. Bulgular, zanlılardan alınan parmak izleriyle ile vücutlarındaki barut kalıntılarıyla karşılaştırıldı. Böylece Göztepeli taraftarın yaralandığı fişeği atan ve diğer malzemeleri kullananlar tespit edildi.

Ekipler soruşturmayı genişletti, gözaltına alınanların sayısı arttı.

Önce fişek sonra yaralı taşıdılar! İşte olaylı Göztepe - Altay maçının sorumluları... ile ilgili etiketler Göztepe Altay Spor Toto 1. Lig İzmir Derbi