Gündem |

Tam bir seri katil gibi çalıştı

İstanbul Arnavutköy'de eşini ormanlık alanda öldüren ve ardından gönül ilişkisi yaşadığını iddia ettiği adamı eşinin gözlerinin önünde katleden Ersin Yılmaz yakalandı. Katil zanlısının cinayetten sonra çöpe attığı cinayet silahını da bulundu.

Edinilen bilgiye göre Ersin Yılmaz, Domuz Deresi mevkiinde ormanlık alanda eşi Elif Yılmaz (30)'ı silahla ateş ederek öldürdü. Şüpheli, bu cinayetin ardından Emre Erdoğan'ın yaşadığı eve gitti.

KAPIYI AÇAN EŞİNİN GÖZLERİ ÖNÜNDE KATLETTİ

Zili çalan katil zanlısına kapıyı Erdoğan'ın eşi açtı. Ersin Yılmaz bir anda eve girerek Erdoğan'a silahla ateş etmeye başladı. Erdoğan kanlar içinde yere düşerken, saldırgan hızla evden çıkarak kayıplara karıştı. Ersin Yılmaz saatler sonra Sultangazi'de yakalandı. Polis şüphelinin olayda kullandığı silahı da ele geçirdi. 

Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen Ersin Yılmaz'ın ifadesinde iki cinayetide işlediğini itiraf ettiği ve eşi Elif Yılmaz ile Emre Erdoğan arasında gönül ilişkisi olduğunu söylediği belirtildi. Konfeksiyon atölyesi sahibi olan şüphelinin 4 adet suç kaydı olduğu öğrenildi. (DHA)