Popüler Haberler |

On Numara 9 Ağustos Sonuçları açıklandı! On Numara'da bu akşam büyük ikramiye ne kadar?

9 Ağustos On Numara sonuçları için geri sayım başladı. Milli Piyango TV'den canlı olarak yayınlanan ve talihlierin ilgiyle izlediği On Numara çekilişi bu akşam saat 20:00'da yapılacak. Hem bayilerden hem Milli Piyango Online sitesinden oynanabilen On Numara'da büyük ikramiye ne kadar?

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden şans oyunu On Numara bu akşam saat 20:00'da çekilişi ile talihlilerine kazandırmaya devam edecek. Noter huzurunda yapılan ve Milli Piyango TV'den canlı olarak yayınlanan On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı?

9 AĞUSTOS ON NUMARA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Haftanın ilk On Numara çekilişi 9 Ağustos saat 20.00'de gerçekleşti. Çekilişin ardından kazandıran numaralar: 3-4-5-16-17-21-28-29-31-37-40-42-48-53-54-56-57-58-62-66-69-79. Sonuçlara göre 10 bilen 1 kişi 206.301,15 TL kazandı..

ON NUMARA ÇEKİLİŞ TAKİBİ

9 Ağustos On Numara sonuçları kazandıran numaralar henüz açıklanmadı. 10 Numara çekilişi ve sonuçlarını Milli Piyango İdaresi Bakanlığı'nın online sitesinde canlı olarak takip edebilirsiniz.

ON NUMARA ÇEKİLİŞİ BİLET SONUCU SORGULAMA EKRANI...

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

Yenilenen Şans Topunun kuralları aşağıdaki gibi ;

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır.

80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL'dir.

SEN SEÇ!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolu üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılardan da oluşturabilirsin. Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

SİSTEM OYUNU!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10'dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

ÇOKLU ÇEKİLİŞ!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılabilir. İptal Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.