Olivia Wilde transparan gala kıyafetiyle sınırları zorladı

ABD'li oyuncu ve yönetmen Olivia Wilde, ABD’nin Los Angeles kentinde gerçekleşen 2. Akademi Müzesi gala gecesine katıldı. 38 yaşındaki oyuncunun gala için tercih ettiği transparan elbisesi görenleri hayrete düşürdü. Wilde, Academy Museum Gala'ya göğüsleri açık geldi.

Don’t Worry Darling filminde başrolde yer alan ve cesur sahneleriyle gündemde olan Olivia Wilde, ABD’nin Los Angeles kentinde gerçekleşen '2. Akademi Müzesi Gala Gecesi'ne katıldı. İlk yönetmenlik denemesi olan ve daha gösterime girmeden hakkında çeşitli tartışmaların döndüğü "Don't Worry Darling" filmindeki iddialı sahneler nedeniyle insanların kendisine kızgın olduğunu söyleyen Olivia Wilde geceye oldukça cesur bir kıyafete katıldı.

 Olivia Wilde

TRANSPARAN TARZI GÜNDEM OLDU

Transparan elbisesiyle geceye katılan iki çocuk annesi ve güzel oyuncu göğüslerini belli eden bir kıyafet tercih etti. Ünlü isim cesur tarzıyla gündem oldu.

 Olivia Wilde

FİLM SAHNELERİ TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Don’t Worry Darling filminin bazı sahneleriyle ilgili tepki alan Wilde “Fragmandan çıkartılması gereken çok şey vardı, MPA son anda üstüme çok geldi bu yüzden bazı sahneleri fragmandan kaldırmak zorunda kaldım. Bu yüzden üzgünüm” açıklamasını yapmıştı.

Olivia Wilde transparan gala kıyafetiyle sınırları zorladı - Resim : 3


23 Eylül’de gösterime girecek olan Don’t Worry Darling filmi, erotik ve psikolojik gerilim öğeleri taşıyor. Vizyona girmeden bile çokça konuşulan yapım, 79. Venedik Film Festivali’nde de olumsuz yorumlar almıştı.

Olivia Wilde

 

 

Olivia Wilde transparan gala kıyafetiyle sınırları zorladı ile ilgili etiketler Olivia Wilde kostüm transparan elbise kıyafet 2. Akademi Müzesi Gala Gecesi gala gala kıyafeti kırmızı halı