Dünya |

Öldürüp şeytan sembolleri çizdiler

Üç sığırın ardından boş arazide iki koyun pentagram ve şeytan sembolleriyle işaretlenmiş olarak öldürülmüş halde bulundu. Koyunların şeytana tapanlar tarafından ayinde öldürüldüğü düşünülüyor.

İki koyun ölümcül şekilde defalarca bıçaklandıktan sonra üzerlerine '666' ve pentagram sembolleri yapılarak bırakıldı. Daha önce de üç sığır aynı şekilde katledildikten sonra üzerlerine şeytan sembolleri yazılmıştı.

TV100'ün geçtiği habere göre, korkunç olay bir bölge sakininin köpeğini gezdirdiği sırada ortaya çıktı. İngiltere Hampshire'da bulunan Yeni Orman Ulusal Parkı'nda gerçekleşen olay Bramshaw köyü yakınlarında ortaya çıktı.

40 yıldır bölgede yaşadığını ifade eden Judy Rudd, "Üzerine mor ve yeşil yazılarla şeytan sembolleri çizilmişti. Bir pentagram ve bir haç vardı. Ölümüne bıçaklanmışlardı. Yaralar göğüs kafesi tarafındaydı" dedi.

Geçmişte böyle bir olayla karşılaşmadıklarını belirten bölge sakinleri, konunun aydınlatılması için yetkililerden yardım beklediklerini ifade ederek, hayvanlara zulmedenlerin cezasını çekmesini istedi.

Geçtiğimiz haftalarda bir erkek, kız kardeşini şeytana tapmayı reddettiği için katletmişti.