Okulda temsilci seçilen Tuana'nın Sefo vaadi gerçekleşti

Bursa'da özel bir okulda 'ilkokul temsilcisi' seçilen 9 yaşındaki Tuana Ulusoy, seçimi kazanması halinde herkese tatlı dağıtacağını ve rap şarkıcı Sefo'yu okula getireceğini vaat etmişti. Yaklaşık bir ay önce yapılan seçimde Tuana başkan oldu ve Sefo okula geldi. Tuana ile birlikte okul bahçesinde konuşma yapan Sefo, öğrencilerle fotoğraf çektirip, şarkı söyledi.

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde özel bir okulda ilkokul temsilciliğine aday olan Tuana Ulusoy, seçimi kazanması halinde herkese tatlı dağıtacağını ve rap şarkıcı Sefo'yu okula getireceğini vaat etti. Yaklaşık bir ay önce yapılan seçimde Tuana başkan oldu.


Bir veli Tuana'nın vaadini sosyal medya hesabından paylaştı. Yapılan paylaşımı gören Sefo da 'Başkan yalancı çıkmasın diye bu okula gideceğim. Ama waffle işini çözmesi lazım' ifadelerini kullandı.

Okulda temsilci seçilen Tuana'nın Sefo vaadi gerçekleşti


SEFO OKULA GELEREK ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Daha sonra okul yönetimiyle iletişime geçen Sefo, dün okula gelerek öğrencilerle buluştu. Okul yönetimi ve okul temsilcisi Tuana ile görüşen Sefo, daha sonra öğrencilere mini konser verdi, fotoğraf çekimi isteklerini de geri çevirmedi.

Okulda temsilci seçilen Tuana'nın Sefo vaadi gerçekleşti - Resim : 2

‘SÖZÜMÜ TUTTUĞUM İÇİN ÇOK MUTLUYUM’

Vaadini gerçekleştirdiği için mutlu olduğunu söyleyen Tuana Ulusoy, "Herkesin beni seçeceğini biliyordum. Seçim vaadimde tatlı dağıtacaktım bir de Sefo'yu getirecektim. Çok mutluyum ve heyecanlıyım. Bundan sonra da ünlüleri getirebilirim" dedi.

Okulda temsilci seçilen Tuana'nın Sefo vaadi gerçekleşti - Resim : 3

‘BAŞKAN YALANCI ÇIKMASIN DİYE GELDİM’

Tuana'nın sözlerinin ardından Sefo, "Sefo'yu getirdin de tatlı ne olacak?" diyerek espri yaptı. Öğrencilerle buluştuğu için mutlu olduğunu belirten şarkıcı Sefo, "Ben de heyecanlıyım. Çocukların mutluluklarını gördükçe mutlu oluyorum. Arada böyle şeyler yapmak bana iyi geliyor. Başkanın sözünü tutturduk. Yalancı çıkmasın diye buraya geldik. Sosyal medyada bir paylaşım gördüm. Hemen iletişime geçtik ve geldik" diye konuştu.

Okulda temsilci seçilen Tuana'nın Sefo vaadi gerçekleşti - Resim : 4

‘KIZIMIN VAADİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ’

Kızının vaadini gerçekleştirmesine vesile olan Sefo'ya teşekkür eden Tuana'nın annesi Semra Ulusoy da "Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bugün kızımın vaadini gerçekleştirdi. Çok mutluyum. Seçimden birkaç gün önce konuşmasını yaptığında bunu vaat etmişti. Kendisi de çok hızlı bir şekilde vaadini yerine getirdi" ifadelerini kullandı. 

Okulda temsilci seçilen Tuana'nın Sefo vaadi gerçekleşti - Resim : 5

 

Okulda temsilci seçilen Tuana'nın Sefo vaadi gerçekleşti ile ilgili etiketler Sefo Bursa Nilüfer