Yaşam |

Okul önünde tekmeli, bıçaklı kavga! 2 öğrencinin yaralandığı anlar kamerada...

Diyarbakır’da bir okulun önünde, iddiaya göre kız meselesi yüzünden dersten çıkan bir grup öğrenci bıçaklı, tekme ve yumruklu kavga etti. Olayda bir öğrenci bıçak, diğer öğrenci ise yüzüne atılan tekmeler nedeniyle yaralandı. O anlar ise saniye saniye kameraya yansıdı.

Edinilen bilgiye göre olay, Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesi Fırat Mahallesi Gaziler semtinde bulunan Gaziler Anadolu Lisesi ile Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi önünde meydana geldi. Lise öğrencileri okul içerisinde iddiaya göre kız meselesinden dolayı tartıştı, tartışmanın büyümesi üzerine öğrenciler farklı gruplara ayrılarak okulun karşısında bulunan park ile sağlık ocağı önünde beklemeye başladı.

BIÇAK, TEKME VE YUMRUK...

Park içerisinde bekleyen öğrenciler kısa süre sonra sağlık ocağı önünde bulunan diğer öğrencilerin yanına gelerek bir anda kavga etmeye başladı. Bıçak, tekme ve yumruk ile kavga eden öğrencilerden biri hızını alamayarak cebinden çıkardığı cep telefonuyla diğer grupta bulunan öğrencinin kafasına vurdu.

2 KİŞİNİN YARALANDIĞI O ANLAR SANİYE SANİYE KAMERADA

Yaşanan o anlar saniye saniye kameraya yansırken, çıkan kavgada 1 öğrenci bıçakla diğer öğrenci ise darp sonucu yaralandı. Yaralı öğrenciler olay yerine gelen ambulansla en yakın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede çalışma yaparak inceleme başlattı.

Sitene Ekle