Okan Buruk'tan Ronaldo sorusuna yanıt: Maçı var gelemiyor...

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, kulüp televizyonunda soruları yanıtladı. İkinci başkan Metin Öztürk'ün Ronaldo sorusuna ise Buruk, "Maçı var, gelemiyor başkanım" dedi.

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, GS TV'de soruları yanıtladı. Sarı-kırmızılılar'da teknik direktör olmasıyla ilgili olarak ise Buruk, "Benim beklentimden çok oğlumun beklentisi vardı. Hep bekledi. Seçimlerde oy saydı. Onun için çok önemli. Onun da en büyük aşkı Galatasaray. Oğlumun mutlu olması, benim iki kat motivasyonumu arttırıyor" dedi.

''HEP BUNU HAYAL ETTİM''

"Olmaktan gurur duyduğum bir yerdeyim" diyen Buruk, "Florya'da, burada, totalde bir aileyiz. Öyle kabul ediyoruz. Bu ailenin içinde olmaktan büyük mutluluk, gurur duyuyorum. Hep bunu hayal ettim" ifadesini kullandı. 

Galatasaray İkinci Başkanı Metin Öztürk'ün ismi kulüple geçen Cristiano Ronaldo ile ilgili "Ronaldo geliyor mu?" sorusuda Okan Buruk gülerek, "Maçı var, gelemiyor başkanım. Benim size sormam lazım, siz bana soruyorsunuz" yanıtını verdi. 

Okan Buruk'tan Ronaldo sorusuna yanıt: Maçı var gelemiyor... ile ilgili etiketler Galatasaray Okan Buruk Cristiano Ronaldo