Okan Buruk ve Ayhan Akman, Galatasaray Kulübü üyesi oldu!

Sarı-Kırmızılılar'ın Teknik Direktörü Okan Buruk ve Futbol Direktörü Yardımcısı Ayhan Akman, Galatasaray Spor Kulübü üyesi oldu.

İkili için Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda düzenlenen berat törenine Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Okan Buruk ile Ayhan Akman’ın üyelik beratları Başkan Dursun Aydın Özbek tarafından takdim edildi.Başkan Dursun Aydın Özbek, Okan Buruk ve Ayhan Akman, berat töreni sonrası Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu. Başkan Özbek, şu ifadeleri kullandı:

''GALATASARAY’A SENELERCE HİZMET ETMİŞ ÖNEMLİ KİŞİLER''

“Hem Okan hoca hem Ayhan hoca ikisi de Galatasaray’a senelerce hizmet etmiş önemli kişiler. Dolayısıyla Galatasaray Spor Kulübü’nde onların üye olması da çok önemliydi. Bizim dönemimize denk geldi. Bugüne kadar verdikleri hizmetlerin üzerinde bundan sonra da Galatasaray Spor Kulübü’ne üye olarak hizmet verecekler. Onların değerli sportif bilgileriyle Galatasaray’ın daha başarılı olacağına inanıyorum. Kendilerine de bu üyelik sürecinde başarılar diliyorum. Genel Kurullarda bulunsunlar ve Galatasaray’a hizmet etmekten de hiçbir zaman yorulmasınlar.”

''ONUN KONTENJANINDAN BÖYLE BİR ŞEREFE LAYIK OLDUK''

Okan Buruk: "Üye olarak da uzun yıllar Galatasaray'ın geleceği ve başarısı için hizmet ederim"
Kulüp üyeliğinden dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren Teknik Direktör Okan Buruk, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Öncelikle başkanıma teşekkür ediyorum. Onun kontenjanından böyle bir şerefe layık olduk. O yüzden çok mutluyum. Galatasaray’a futbolcu olarak hizmet verdim, şimdi teknik adam olarak hizmet veriyorum, üye olarak da uzun yıllar Galatasaray’ın geleceği ve başarısı için hizmet ederim.”

''GALATASARAY’IN NERESİNDE OLURSA OLSUN GÖREVİ LAYIKIYLA YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ''

Futbol Direktörü Yardımcısı Ayhan Akman ise, “İlk önce başkanıma ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Var olsunlar. Galatasaray’da futbolcu olarak görev yaptım, hoca olarak görev yaptım. Şimdi de idari bölümünde çalışıyorum. Galatasaray’ın neresinde olursa olsun görevi layıkıyla yapmaya çalışıyoruz. Bizi üyeliği layık görenlere, herkese çok teşekkür ederiz” açıklamasında bulundu.

İHA

Okan Buruk ve Ayhan Akman, Galatasaray Kulübü üyesi oldu! ile ilgili etiketler Galatasaray Dursun Özbek Okan Buruk Ayhan Akman