Magazin

Oğulcan Engin'den Ezgi Eyüboğlu açıklaması... Ayrılık sorusuna bakın ne cevap verdi

Şubat 2020’de aşk yaşamaya başlayan Seda Sayan ile Sinan Engin'in 30 yaşındaki oğlu Oğulcan Engin ile kendisinden 3 yaş büyük oyuncu Ezgi Eyüboğlu'nun ayrıldığı iddia edildi. Eyüboğlu'nun Instagram'dan sevgilisiyle olan tüm karelerini silmedi Engin'e soruldu... Bakın ne cevap verdi, işte detaylar...

Geçtiğimiz yılın ilk aylarında ilişkilerine başlayan Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin'in ayrıldığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Evlenmeleri beklenen çiftin ilişkisini noktaladığı konuşuluyor...


İbrahim Büyükak'ın senaryosunu yazdığı 'Bayi Toplantısı' filminin galasına birlikte katılarak aşklarını ilan eden oyuncu Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin'in ayrılık iddiası Engin'e soruldu. Eyüboğlu, Instagram hesabından sevgilisiyle çekilmiş bütün fotoğraflarını kaldırdı.

''EZGİ'YE SORUN''

Eyüboğlu ile karelerini sosyal medya hesabından silmeyen Engin, konuyla ilgili “Haberim yok. Ezgi’ye sorun” açıklamasında bulundu.

Eyüboğlu’nun yakın çevresinden alınan bilgiye göre ikili karşılıklı konuşarak ilişkilerini bitirmeye karar verdi. İkili, Instagram'da birbirlerini takip etmeyi sürdürüyor.

SEDA SAYAN ONAY VERMİŞTİ

Müstakbel gelin adayı Ezgi Eyüboğlu'na Seda Sayan'dan da onay çıkmıştı. 'Ezgi'yi çok beğeniyorum, çok yakışıyorlar'