Popüler Haberler

Öğretmenlere hangi aşı vurulacak? Kaç yaş üzeri öğretmenler aşı olacak? Bakan Selçuk açıkladı!

Öğretmenlere hangi aşı vurulacak merak ediliyor. Son dakika haberine göre Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, öğretmenlerin aşı olacağı tarihi açıkladı. 18 Mayıs tarihi itibariyle 40 yaş üzeri tüm öğretmenler aşı olabilecek. Randevular açıldı. Peki öğretmenlere hangi aşı vurulacak?

Öğretmenlere hangi aşı vurulacak? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın son dakika açıklamasına göre 40 yaş üzeri tüm öğretmenler ve okul çalışanları için aşı randevusu açıldı.

ÖĞRETMENLERE HANGİ AŞI VURULACAK?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 40 yaş üzeri öğretmenler ve okul çalışanları için Kovid-19 aşısı randevularının açıldığını bildirdi.

AA'nın aktardığı habere göre, Selçuk, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti:

"Meslektaşlarımız için öncelikli Kovid-19 aşı uygulaması sürüyor. Bugün 40 yaş üzeri tüm öğretmenlerimiz ve okul çalışanlarımızın aşı randevuları açıldı. Şu ana kadar 752 bin 600 mesai arkadaşımız için aşı olma imkanı sağlandı. Randevularınızı e-Nabız'dan alabilirsiniz."

Öğretmenlere hangi aşının vurulacağı ile ilgili Bakan Ziya Selçuk'un açıklamasında bir bilgi yok. Ancak ilerleyen saatlerde açıklama yapılması bekleniyor.

Yorumlar