Popüler Haberler

Öğretmen 4. bölüm fragmanı izle! Akif'e yeni darbe

Öğretmen 4. bölüm fragmanı izle! Fox TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Öğretmen, bu akşam yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Son bölümde; Akif, yeni planıyla yürekleri ağızlara getirmeyi başarıyor. Zeynep'in hatırladığı şeyler ise olayların seyrini değiştireceğe benziyor. Dizinin yeni bölüm fragmanını izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Öğretmen 4. bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde...

Öğretmen 4. bölüm fragmanı izle! Son bölümde; Akif, yeni planıyla yürekleri ağızlara getirmeyi başarıyor. Zeynep'in hatırladığı şeyler ise olayların seyrini değiştireceğe benziyor. Dizinin yeni bölüm fragmanını izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. Fox TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Öğretmen, bu akşam yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. İşte Öğretmen 4. bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde...

ÖĞRETMEN 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ Mİ?

Öğretmen dizisinin 4. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı geldiği anda sayfamızda olacak.

ÖĞRETMEN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Küçükkapı Lisesi 12A Sınıfı, Mevsim'in itirafı ile Akif Erdem'in ikinci dersini geçmeyi başarmıştır. Fakat bir sonraki soruyu çözecek olanlar öğrenciler değil, işin profesyonelleridir. Yani polisler. Yılmaz Komiser, Rüya'nın sahte videosunu çeken öğrenciyi bulamadığı takdirde, kötü şeyler olacaktır.

Sınıfta ise bir önceki günün ardından herkes birbirine olan güvenini yitirmiştir. Polisin aradığı kişiyi ortaya çıkarmak için tüm sınıf birbirine saldırıyordur.

Akif'i gören Zeynep'in ise hatıraları yerine gelmiş midir? Yoksa ona çarpan kişi Akif Erdem midir?