Gündem |

Öğrencinin "Ne iş yapıyorsun?" sorusuna Binali Yıldırım'dan esprili cevap: İş arıyorum!

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım'ın Bahçelievler'de down sendromlu bireylerin görev aldığı Sempati Sosyal Tesisi ziyaretinde gülümseten anlar yaşandı. Belediyenin anaokulunda gezen Yıldırım, öğrencilerden birinin "Ne iş yapıyorsunuz? sorusuna "İş arıyorum" diyerek esprili bir dille cevap verdi.

AK Parti İzmir Milletvekili ve Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Bahçelievler’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

"ÇALIŞANLARDAN MÜŞTERİLERİNE KADAR HERKES SEMPATİK"

Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır ile birlikte ilk olarak down sendromlu bireylerin görev aldığı Sempati Sosyal Tesisi’ni ziyaret eden Yıldırım, burada çalışanlarla sohbet etti. Sempati Sosyal Tesisi’nin oldukça sempatik olduğunu belirten Binali Yıldırım, “Çalışanlarından müşterilerine kadar herkes sempatik. Güler yüzlüler ve çok keyifli zaman geçiriyorlar. Bahçelievler Belediye Başkanımız Hakan Bahadır’a böyle bir yeri vatandaşlarımıza kazandırdığı için teşekkür ediyoruz” dedi.

"İŞ ARIYORUM" CEVABI HERKESİ GÜLDÜRDÜ

Sempati Sosyal Tesislerinin ardından Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ruhsat verilen ilk anaokulu özelliğini taşıyan Bahçelievler Belediyesi Anaokulu’nu da gezen Binali Yıldırım, burada çocuklara hediyeler verdi. Bir süre anaokulu minikleriyle sohbet eden Yıldırım, bir öğrencinin “ne iş yapıyorsun” sorusu üzerine, “iş arıyorum” cevabı vermesi ziyarete gelen heyetin gülüşmelerine neden oldu.

Binali Yıldırım daha sonra ise Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır’ı makamında ziyaret ederek Başkan Bahadır’dan belediyenin faaliyetleriyle ilgili bilgi aldı.

Sitene Ekle