Magazin |

Oğlu Ömer kaza geçirdi! Demet Şener ile İbrahim Kutluay'dan flaş hamle! Boşandıktan 5 yıl sonra barıştılar

2005 yılında nikah masasına oturan manken Demet Şener ve eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, evliliklerini 'ihanet' yüzünden 2018 yılında sonlandırmıştı. Beş yıldır konuşmayan eski eşler İbrahim Kutluay ile Demet Şener sonunda barıştı.

Eski basketbolcu İbrahim Kutluay, Demet Şener ile evliliğinden olan kızı İrem ve oğlu Ömer ile birlikte yaz sezonunu Çeşme'de açtı. Oğulları Ömer’in düşüp kafasını yarmasıyla barışan eski eşler, yıllar sonra ilk kez bir araya gelerek ailecek Zuma’da yemek yedi.


ÖMER KAZA GEÇİRDİ

Boşandıktan sonra birbirlerinin yüzüne bile bakmayan ve haklarında söylemediklerini bırakmayan İbrahim Kutluay ve Demet Şener barıştı. Barışmalarına neden eden olay ise oğulları Ömer’in tatilde geçirdiği küçük kaza. 15 günlüğüne çocuklarıyla Çeşme Ilıca’da tuttuğu sezonluk evde kalan İbrahim Kutluay, Ömer’in geçirdiği kaza sonrası ilk iş, eski eşini aradı.

Demet Şener - İbrahim Kutluay

 

İLK KEZ BULUŞTULAR

Büyük panik yaşayan Demet Şener, çocuklarının bir an önce İstanbul’a dönmesini istedi. İzmir’de yapılan müdahalenin ardından çocuklarıyla İstanbul’a dönen İbrahim Kutluay, Şener’e bilgi verdikten sonra bir de yemeğe davet etti.


BEŞ YIL SONRA AİLE BİR ARADA

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; Beş yıllık aradan sonra ailecek yedikleri yemekte, İstinye Park’taki Zuma’da ilk kez karşı karşıya gelen eski eşler, oğullarının sağlığı için tüm kızgınlıklarını kenara bıraktı.

Demet Şener - İbrahim Kutluay

ÖMER’İN DURUMU İYİ

Bisiklete binen ablası İrem’in peşinden koşarken düşen ve kafasına dikiş atılan Ömer’in durumunun iyi olduğu ve dikişlerinin bugün alınacağını öğrenildi. Eski eşlerin barıştan sonra keyiflerinin yerinde olduğu da konuşulanlar arasında.