Gündem

O isimlerin hepsi Mansimov'un partisinde...

Son günlerde Sedat Peker'in yayınladığı videolarla isimleri sık sık gündeme gelen Mübariz Mansimov ve Mehmet Ağar'ın bir doğum günü partisinde çekilen görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı. Ağar'ın baş konuk olduğu partide, yine ismi Peker'in videolarında sıkça geçen Emir Sarıgül ile aşk yaşadığı iddia edilen Sibel Can'ın sahne aldığı görülüyor...

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Sedat Peker'in YouTube üzerinden yayınladığı videolarda Mübariz Mansimov'a ait Yalıkavak Marina'ya el koymakla, burayı da kokain ticareti için kullanmakla suçladığı Mehmet Ağar'ın, Mansimov ile eğlendiği anlara ait görüntüler ortaya çıktı.

Peker'in iddialarını yalanlayan Ağar'ın masanın baş köşesinde oturduğu davette, Sibel Can, Mahsun Kırmızıgül ve Osman Müftüoğlu gibi isimlerin de yer aldığı görüldü.

SİBEL CAN İLE SAMİMİ DANS

2014 yılında Mansimov'un Azerbaycan'daki otelinde düzenlenen bir doğum günü partisine ait olduğu belirtilen görüntülerde Mansimov'un Sibel Can ile yaptığı samimi dans ise dikkatleri çekti.

Sibel Can'ın ismi, son günlerde yine Sedat Peker tarafından videolarda ismi sıklıkla anılan Emir Sarıgül ile aşk yaşadığı iddialarıyla da gündemde...

 

 

Sitene Ekle