Magazin

Nusret Gökçe'nin 15 yaşındaki fotoğrafı olay oldu!

Ünlü işletmecilerden Nusret Gökçe, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında 23 yıl önce çektirmiş olduğu fotoğrafıyla bir kez daha gündem oldu. Tuzlama hareketi ile dünya çapında üne kavuşan Nusret Gökçe'nin gençlik fotoğrafı hayranlarını şok etti.

'Salt Bae' yani tuzlama hareketi ile dünya çapında üne kavuşan Nusret Gökçe, Londra’nın merkezinde yer alan lüks restoranını geçtiğimiz ay içerisine açmıştı. Türkiye'nin yanı sıra ABD, İspanya, Dubai ve Yunanistan'da da çok sayıda restoranı bulunan Nusret'in, Londra'daki restoranı sosyal medyada da pahalı fiyatlarıyla gündeme geldi.

Nusret Gökçe sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafla takipçilerini 23 yıl öncesine götürdü. Nusret, yıllar önce çekilen fotoğrafını "23 years ago. Leblebi Kaya Darica" notuyla paylaştı.

Nusret'in paylaşımına kısa sürede yüz binlerce beğeni geldi.

Son olarak 15 Kasım'da Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad’da görkemli bir açılışla gerçekleşti.

Nusret'in Riyad’da açılan 200 kişi kapasiteli yeni restoranı Riyad’ın en prestijli lokasyonlarından U Walk’ta yer alıyor. Markanın özel ağırlama hizmeti kapsamında kurgulanan “private dining” ayrıcalığına sahip ilk restoranı olma özelliğini de taşıyan Nusr-Et Riyad, gerektiğinde tek bir alan olarak birleştirilebilecek esneklikte, 3 adet private dining mekanı ile misafirlerini ağırlıyor.

Instagram'daki paylaşımlarıyla da dünya çapında etkileşim alan Nusret, son videosunda ise hayranlarına İngilizce seslendi. Nusret paylaşımında, "Londra hakkında bir şeyler söylemek istiyorum. Londra her zaman benim büyük rüyamdı. Londra'yı çok seviyorum, çok farklı ve tıpkı bir altına benziyor." dedi.

Nusret, "İngilizcen nasıl?" sorusuna ise "İngilizcem neredeyse bir İngiliz gibi." yanıtını verdi.