Nişanlısına kaçan kızına öfkelenen kadın yürekleri ağza getirdi: Çatıya çıkıp intihara kalkıştı!

Aydın Kuşadası'nda kızının nişanlısına kaçtığını öğrenen bir kadın sinirlenerek çatıya çıkıp intihar girişiminde bulundu. Kocasının ikna çabalarına rağmen 1.5 saat kadar çatıda kalan kadın, kızını arayıp "Gelmezsen atlarım" dedi.

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde sabah 10.30 sıralarında yürekleri ağza getiren bir intihar girişimi yaşandı.

ÇATIYA ÇIKTI, KİMSENİN SOKAĞA ÇIKMASINA İZİN VERMEDİ

Edinilen bilgiye göre, İkiçeşmelik Mahallesi Gül Sokak’ta bulunan apartmanın çatı katına çıkan kadını görenler durumu hemen polis ekiplerine bildirdi. Çatıya çıkan kadın, kimsenin sokağa girmesine izin vermezken, daha sonra iş yerinden çağırılan kocasının da ikna çabaları sonuç vermedi. Sokağa girmeye çalışanlara tehditler savuran kadın, yaklaşık 1,5 saat çatıda kaldı.

Nişanlısına kaçan kızına öfkelenen kadın yürekleri ağza getirdi: Çatıya çıkıp intihara kalkıştı!

"BURAYA GELMEZSEN İNTİHAR EDERİM"

Nişanlısına kaçtığı iddia edilen kızıyla telefonda konuşan M.A. "Buraya geleceksin seni burada görmezsem intihar ederim, bak binanın 7'nci katındayım" diyerek kızını ikna etmeye çalıştı. Kadının bir anlık dalgınlığından yararlanan polis kadını yakaladı. Daha sonra sedye ile ambulansa bindirilen kadın bir süre daha feryat etmeye devam etti. Ege ve Anadolu Roman Dernekleri Federasyonu Başkanı Hasan Yükçü tarafından sakinleştirilen kadın, daha sonra Kuşadası Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

(İHA)

Nişanlısına kaçan kızına öfkelenen kadın yürekleri ağza getirdi: Çatıya çıkıp intihara kalkıştı! ile ilgili etiketler Aydın İntihar Anne kız nişanlı

Sitene Ekle