Nilperi Şahinkaya, Burak Deniz'e açtığı davadan vazgeçmedi

Oyuncu Burak Deniz, Adana'da kaldığı otelde karşılaştığı meslektaşı Nilperi Şahinkaya ile sevgilisi Emre Yusufi'ye küfürler savurmuş, kavga çıkarmıştı. Burak Deniz'e dava açan Nilperi Şahinkaya konu ile ilgili açıklamada bulunarak sürecin devam ettiğini ve geri adım atmadını ifade etti.

Nilperi Şahinkaya, sevgilisi Emre Yusufi'nin eserinin de bulunduğu “Make Pop Art Great Again” sergisinin açılış davetine katıldı. Nilperi Şahinkaya, geçtiğimiz Eylül ayında Burak Deniz'le yaşadığı olay hakkında yöneltilen sorularla ilgili konuştu.

emre yusufi - nilperi şahinkaya

''KİMSE BARIŞMA İÇİN VESİLE OLMASIN''


Nilperi Şahinkaya, “Süreç devam ediyor, savcı atandı. Uzun zaman olduğu için ‘Geri adım mı attınız?’ diye soruyorlar ama öyle bir şey yok” dedi. Güzel oyuncu açıklamasının devamında ise “Özürle kapanacak bir konu değil bu. Kimsenin de barışma için vesile olmasına gerek yok. Kişisel birçok sorun var. Bu özre ikna olmamak için çok sebebim var, ancak açıklayamam.” dedi.


NE OLMUŞTU?


Serenay Sarıkaya’yla birlikte oynadığı Şahmaran dizisinin çekimleri için Adana'ya giden oyuncu Burak Deniz, konakladığı Sheraton Otel'de alkolün de etkisiyle adeta terör estirmişti.

“Şahmeran” dizisi için Adana’da olan Burak Deniz, Altın Koza Film Festivali için şehre gelen ve kendisiyle aynı otelde kalan Nilperi Şahinkaya ile tartışma yaşamıştı.

Aynı otelde konakladığı oyuncu Nilperi Şahinkaya'ya “S…r git”, “Or…” şeklinde hakaret ve küfürler yağdıran Burak Deniz'i otelden görevliler uzaklaştırmıştı.

Olayın ardından Nilperi Şahinkaya, Burak Deniz'e dava açtı. Burak Deniz de Nilperi Şahinkaya'dan sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımla herkesin gözü önünde özür diledi.

 Burak Deniz yaptığı özür açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

''Basın ve kamuoyunun bilgisine

 

Geçtiğimiz Cuma gününden bu yana kamuoyunu meşgul eden ve bir çok iddiaya sebebiyet veren konuyla ilgili açıklamamı bilginize sunarım.

Adana Film Festivali nedeniyle bulunduğumuz otelde Nilperi Şahinkaya, erkek arkadaşı Emre Yusufi ve arkadaşı Deniz Akıncı ile yaşamış olduğum ve istemediğim şekilde arkadaşlarımı kırmamla sonuçlanan hadise nedeniyle tekrardan çok üzgün olduğumu belirtmek isterim. Şakalaşmak isterken dozajının kaçabileceğini düşünmediğim, oldukça tatsız geçen bir gecenin sabahında kendilerinden hemen ve bizzat özür dilemek gerek menajerim aracılığıyla gerekse de kendim doğrudan iletişime geçmeye çalıştım ancak başarılı olamadım.

Kamuoyu nezdinde yaşanan bu talihsiz olaydan ve topluma örnek teşkil etmeyen bu davranışımdan ötürü Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından ayrıca o gece olaya tanık olan herkesten teker teker özür diliyor, kamuoyunu böyle bir konuyla meşgul ettiğim için de ne kadar üzgün olduğumu tekrar belirtmek istiyorum.

Umarım bu kırgınlıklar en kısa zamanda son bulur.

Saygılarımla
Burak Deniz''

 

 

 

 

 

Nilperi Şahinkaya, Burak Deniz'e açtığı davadan vazgeçmedi ile ilgili etiketler Emre Yusufi Nilperi Şahinkaya Burak Deniz dava mahkeme