Gündem |

Nihat Genç'ten Barış Atay'a zehir zemberek sözler

Muhalif gazeteci ve yazar Nihat Genç, geçtiğimiz gün Youtube kanalında gündeme bomba gibi düşen ifadeler kullandı.

Youtube kanalı Veryansın TV'de çarpıcı açıklamalar yapan Nihat Genç, CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu HDP/PKK ile seçim pazarlığı yapmakla suçladı.

23 Haziran'da yenilecek İstanbul seçimleri hakkında önemli açıklamalarda bulunan ve "Ekrem İmamoğlu İSPARK'ı HDP'ye seçim rüşveti olarak verdi" iddiasını ortaya atan Nihat Genç sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

Özellikle HDP sempatizanı ve sol çevreler, sosyal medyada Genç'i bu sözleri nedeniyle hedef alırken, on binlerce hakaret ve küfür içerikli mesaj paylaşıldı.

 CHP'Lİ EKREM İMAMOĞLU, İSPARK'I PKK'YA MI VERMEYİ PLANLIYOR?

Nihat Genç'i hedef alan isimler arasında "komünist" kimliği ile bilinen oyuncu Barış Atay da yer aldı.

SuperHaber'in iddialar hakkındaki haberini sosyal medya hesabında paylaşan Atay, "Temiz delirmiş" notu düşerek Nihat Genç'e tepki gösterdi.

Nihat Genç ise sosyal medyada kendisine yönelik eleştiri ve saldırılara Twitter hesabından kısa bir yanıt verdi.

İsim vermeden oyuncu Barış Atay'ı işaret eden Nihat Genç açıklamasında "delirmiş" hakaretine şu şekilde yanıt verdi;

"Son konuşmam üzerine, Apo'nun Fetö'nün erojen bölgelerini yalamayı siyaset sanan güya komünist sanatçılar, Apo'nun Fetö'nün Cıa'nın vekilleyip maaşlayıp ortalığa saldığı bu kiralık katil gibi siyasiler, tezgahları açığa çıkınca Nihat Genç'e deli diyorlar, tanıyın bunları.

"Annesini babasını ülkesini ve vicdanını terkedip Apo'ya Fetö'ye tapınan bu kiralık sanatçılar bugüne kadar kimseye nakitsiz BEDAVAYA deli demedi, demezler." / SuperHaber