Nihat Doğan 3 aylık hamile hayranıyla evlendi! Ünlü isim tüm gerçekleri ifşa etti...

Yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen Nihat Doğan'ın, 3 aylık hamile İranlı bir hayranıyla evlendiği iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü... Doğan'ın Arzu Doğan ile evlendiği iddiasını onaylayan Erol Köse, sosyal medya hesabı üzerinden olayla ilgili tüm detayları anlattı.

Nihat Doğan'ın evlendiği haberi herkesi şoke etti. Erol Köse sosyal medya hesabından konuya dair tüm detayları anlattı. Bir süre Al Sana Haber programında sunucu olan Nihat Doğan o dönem bir güzellik merkezine ortak olmuştu.

MAGAZİN GÜNDEMİNE BOMBA GİBİ DÜŞEN İDDİALAR

Erol Köse'nin iddiasına göre bu dönemde güzellik merkezinin diğer ortağı Sevim ile aşk yaşayan Nihat Doğan sevgilisinden ayrıldı.

Ayrılık kararı sonrası ortak olduğu güzellik merkezini sevgilisine veren Nihat Doğan aradığı aşkı ise İranlı hayranında buldu.

Nihat Doğan 3 aylık hamile hayranıyla evlendi! Ünlü isim tüm gerçekleri ifşa etti...

"NİHAT DOĞAN BABA OLUYOR"

Erol Köse, Nihat Doğan'ın gizli nikahını ifşa etti. Erol Köse açıklamasında şunları söyledi:

"Güzellik merkezi sahibi olan Sevim Alan ile beraber olan Nihat Doğan önce Sevim ile ayrıldı sonra sahip olduğu şubeyi geri verdi sonra da benim de şahit olduğum Ataköy'deki nikahla hayranı İranlı Arzu ile evlendi. Gelin 3 aylık hamile iddiaları da ayrı bir sevinç yarattı nikahta."

Nihat Doğan 3 aylık hamile hayranıyla evlendi! Ünlü isim tüm gerçekleri ifşa etti... ile ilgili etiketler Nihat Doağn erol köse