Popüler Haberler

Netflix Games nedir, ücretli mi? Nasıl oynanır? Netflix Games hangi oyunlar var?

Netflix, popüler yapımların oyunlarının, "Netflix Games" adıyla kullanıcılara sunuculacağını duyurdu. Popüler yapımların oyunlarıyla mobil eğlence deneyimi sunan "Netflix Games"in ne olduğu, nasıl oynandığı ve ücreti merakla araştırılıyor. Peki, Netflix Games nedir? Nasıl oynanır? Ücretli mi? Ayrıntılar haberimizde...

Netflix aboneleri, 3 Kasım itibarıyla Android cihazlarında beş farklı mobil oyunu oynayabilecek. Netflix tarafından duyurulan "Netflix Games"in ne olduğu, nasıl oynandığı, hangi oyunları içerdiği ve ücretli olup olmadığı araştırılıyor. Detaylar haberimizde...

Android kullanıcılarının oynayabileceği yeni Netflix Games oyunları, herhangi bir reklam ya da uygulama içi satın alma içermeyecek, üyeliklerde ek bir ücret talep edilmeyecek. Duyurulan beş yeni oyunun tamamı da mobil uygulama üzerinden indirilerek oynanabilecek. Oyunlar, bir süre sonra iOS'a da gelecek.

INTERNET BAĞLANTISI OLMADAN DA OYNANABİLECEK

Netflix mobil uygulaması üzerinden hesaplarına giriş yapan tüm kullanıcılar, oyunları çevrimiçi ya da internete bağlı değilken oynayabilecek. Ayrıca bir Netflix üyeliğinde yer alan tüm profiller de oyunlara ayrı ayrı cihazlardan ve aynı zamanda erişebilecek. Android akıllı telefon kullanan kullanıcılar indirecekleri oyunları seçebilecekleri ayrı bir oyun satırı ve sekmesi görecekken tablet kullanıcıları ise ayrı bir oyun satırı görecek veya indirip oynayacakları oyunlara 'Kategoriler' menüsünden ulaşabilecekler.

NETFLIX GAMES ÜCRETLİ Mİ?

Ayrıca kullanıcılar, Netflix Games için ekstra bir ücret ödemeyecek. Netflix üyeliği olan her kullanıcı, Netflix Games fırsatlarından yararlanabilecek.

NETFLİX GAMES OYUNLARI

Erişime açılan ilk Netflix oyunları şöyle:

 Stranger Things 1984

 Stranger Things 3: The Game

 Shooting Hoops

 Card Blast

Teeter Up