Popüler Haberler

Nesrin Cavadzade Yasak Elma'ya mı katılıyor? Hangi rolde oynayacak?

Nesrin Cavadzade Yasak Elma'ya mı katılıyor? Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma sezon finali öncesinde oyuncu kadrosunu kuvvetlendirmeye devam ediyor. Bizim Hikaye dizisine veda ederek, yeni hedefler belirleyen güzel oyuncunun ne zaman dizinin kadrosuna katılacağı merak ediliyor. İşte Nesrin Cavadzade Yasak Elma'ya mı katılıyor? Hangi rolde oynayacak? Merak edilen detaylar haberimizde...

Nesrin Cavadzade Yasak Elma'ya mı katılıyor? Pazartesi günleri izleyiciyle buluşan ve başladığı günden beri büyük beğeni toplayan “Yasak Elma” dizisi, kadrosuna sürpriz bir isim daha katıyor. Bizim Hikaye dizisine veda ederek, yeni hedefler belirleyen güzel oyuncunun ne zaman dizinin kadrosuna katılacağı merak ediliyor. Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma sezon finali öncesinde oyuncu kadrosunu kuvvetlendirmeye devam ediyor. İşte Nesrin Cavadzade Yasak Elma'ya mı katılıyor? Hangi rolde oynayacak? Merak edilen detaylar haberimizde...

Pazartesi günleri izleyiciyle buluşan ve başladığı günden beri büyük beğeni toplayan “Yasak Elma” dizisi, kadrosuna sürpriz bir isim daha katıyor. Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, 6 Mayıs Pazartesi günü saat 20.00’de yayınlanacak olan 44. bölümden itibaren dizide “Şahika” karakterine hayat verecek.

Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece ve Sevda Erginci’nin başrollerini paylaştığı, yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu ve senaryosunu Melis Civelek – Zeynep Soyata’nın kaleme aldığı ‘’Yasak Elma’’ dizisinde Cavadzade; hem asil ve güzel, hem de hırslı ve iddialı bir karakter ile izleyici karşısına çıkacak.

Daha önce FOX’un sevilen dizisi “Bizim Hikaye”de “Tülay” karakteriyle hayranlarının kalbinde taht kuran güzel oyuncu, “Yasak Elma” dizisinde kendisini Ender (Şevval Sam) ve Yıldız (Eda Ece) karakterlerinin karşısında bulacak.