Magazin

Nesrin Cavadzade sevgilisi Gökhan Alkan'a gözyaşları içinde 'evet' dedi! Oyuncu çift evleniyor

33 yaşındaki oyuncu Gökhan Alkan bir dönem birlikte rol aldığı dizide tanışarak aşk yaşamaya başladığı kendisinden 6 yaş büyük sevgilisi Nesrin Cavadzade’ye önceki gün Datça’da sürpriz evlilik teklifinde bulundu. Ailelerinde bulunduğu yemekte şaşkına dönen Cavadzade, “Evet” diyerek evliliğe ilk adımı attı

Bir dargın bir barışık aşk yaşayan oyuncu çift Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan cephesinde sürpriz bir gelişme yaşandı. Sosyal medyada aşkıyla paylaştığı fotoğraflarda sürekli sevgilisini alnının üstüne etiketleyip 'Alın yazım' mesajı veren Gökhan Alkan, yuva kurmak için harekete geçti.


AİLELERİNİ AKŞAM YEMEĞİNDE BİR ARAYA GETİRDİ

Datça'da bir otelde yer ayırtan yakışıklı oyuncu, kendi ve sevgilisinin ailesini burada topladı. Otelin iskelesinde uzun bir masa ayarlayan Alkan, akşam yemeği sürprizi hazırladı.

GÖZYAŞLARIYLA "EVET" DEDİ

Oyuncu, sevgilisi Cavadzade'yi alıp tekneyle otele geldi. Her şeyden habersiz sadece bir aile yemeği olduğunu düşünen güzel oyuncu, organizasyonla ilgilenmeyi ihmal etmedi. Akşam günbatımında ise bütün aile yemekte buluştu.


33 yaşındaki Alkan, bir anda cebinden çıkardığı yüzükle Cavadzadeye "Benimle evlenir misin?" diye haykırdı. Şaşkına uğrayan 39 yaşındaki güzel oyuncu da göz yaşlarıyla "Evet" cevabı verdi. Sevgililer, daha sonra bu mutlu günlerini ailece kutladı. Gökhan Alkan'ın tekneyle otele getirdiği Nesrin Cavadzade, geceyi aile yemeği olarak biliyordu.

Güzel oyuncu, kendisine yapılacak sürpriz tekliften habersizce iskelede hazırlanan masayı organize etti.

Saklambaç / Doğan Savaş