Gündem

'PKK'lıların karşısında da aynı mücadeleyi bekliyoruz'

Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu'nun kentte ABD'lilerin yaban keçilerini avlayacağı iddiası üzerine 'Buna izin vermeyeceğiz' açıklamalarını değerlendiren SuperHaber programcısı Nedim Şener, ''El yapımı patlayıcılarla Tunceli'de çocukları katleden, Amerikanın paralı uşağı, eli silahlı terörist PKK'lıların karşısında da aynı mücadeleyi bekliyoruz'' ifadelerini kullandı.

Amerikalı iş insanı Bradley Garrett'in Tunceli'de yaban keçisi vurabilmesi adına geçici avcılık belgesi düzenlendiği iddia edildi.

Söz konusu gelişme üzerine açıklama yapan Türkiye Komünist Parti'li Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, konuyla ilgili belgeyi sosyal medya hesabından paylaşarak, "Yarın köylüler ve duyarlı tüm dostlarla orada seni bekliyor olacağım..." ifadelerini kullandı.

''PKK'LILARIN KARŞISINDA DA AYNI MÜCADELEYİ BEKLİYORUZ''

Bu paylaşımın haberleştirildiği bir gönderiyi alıntılayarak Maçoğlu'nun sözlerini değerlendiren SuperHaber programcısı Nedim Şener, ''Çok güzel. El yapımı patlayıcılarla Tunceli'de çocukları katleden, Amerikanın paralı uşağı, eli silahlı terörist PKK'lıların karşısında da aynı mücadeleyi bekliyoruz'' diyerek tepki gösterdi.

 

Günün Videosu
Muğla'da bir haftadır devam eden orman yangınlarını söndürme çalışmaları vatandaşların da desteğiyle hız kesmeden devam ediyor. Ekipler ve gönüllü vatandaşlar canla başla gece-gündüz demeden alevlere müdahale ediyor. Yangın gece saatlerinde İHA ekibi tarafından havadan drone ile görüntülenirken, gecenin karanlığını alevler aydınlattı. İşte o anlar...