Gündem |

Nedim Şener'den Athena Gökhan'a okkalı cevap...

Athena grubu solisti Gökhan Özoğuz, kişisel Twitter hesabından, 15 Temmuz afişlerini eleştiren bir paylaşımda bulundu. Özoğuz'un paylaşımına gazeteci Nedim Şener'den sert tepki geldi.

Özoğuz, 15 Temmuz Destanı adı verilen afişlerdeki Türk askerinin çizimine tepki gösterirken, TSK'nın itibarının zedelendiğini iddia etti.

Gökhan Özoğuz, "Bu çizimlerinden nefret ediyorum! Çok yanlış. Olayı sanki bütün Türk askeri yapmış gibi hissettiriyor, Türk Asker olgusunun itibarını zedeler mi acaba, diye düşünmeden konması korkunç! Bu ülkeyi canı pahasına koruyan Türk Askeridir. Bunlar derhal yasaklansın" diye yazdı.

NEDİM ŞENER'DEN TEPKİ
Gazeteci Nedim Şener ise, Gökhan Özoğuz'un paylaşımını alıntılayarak tepki gösterdi.

Nedim Şener, "Evladım, onların FETÖ’nün askeri olduğunu en iyi Türk askeri biliyor. İçerisindeki pisliği de tek tek çıkartıyor. Sen canını sıkma bu millet, haini de, korkağı da, fırsatçıyı da, uyanıkları da tanıyor. Anladın sen onu..." diye yazdı.

Nedim Şener'in bu paylaşımına ise Özoğuz'dan şu şekilde cevap geldi;
sn. Nedim bey ; Hayrola Evladım derken ? Bir orayı düzeltelim edebimizi koruyalım. Afişlerde Türk askerini resmetmek itibarını zedeleyici lekeler bırakır. Çiziyorsan Darbeci askerler diye yazıcan oraya. Şerefli Türk askerinin tamamını halkın karşısına çizersen yanlış algılanır!''

NEDİM ŞENER'DEN ÖMER HALİSDEMİR'Lİ PAYLAŞIM
Nedim Şener ise Özoğuz'a 15 Temmuz gecesi yaptıkları kahramanlıklarla FETÖ darbesine geçit vermeyen askerlerimizin resmini paylaştığı ''Çok şükür bu millet, ilanın üzerine ‘darbeci asker’ diye yazmadan ‘darbecinin’ kim ‘askerin’ kim olduğunu anlayacak kadar zekidir. Elbette 15 Temmuz gecesi saklananlar ve FETÖ’cüleri Türk askeri sananlar için yapacak bir şey yok tabii. Gökhan, yüreğin razı olmuyorsa paylaştığın çizimlerin devamı olan bu çizime bak. 15 Temmuz’da şehit olan gerçek Türk askeri ile FETÖ’cüyü ayırmana yardımcı olur.'' paylaşımıyla cevap verdi.