Magazin

Mustafa Keser kalp krizi mi geçirdi? Son sağlık durumu nasıl?

Sadece iki bölüm yayınlanan ve ekran ömrünün kısa sürmesinin sebebini Bülent Ersoy'a bağlayan, 'Benzemez Kimse Bize' programının bitmesinin ardından yaptığı çarpıcı açıklamalarla gündeme gelen 76 yaşındaki sanatçı Mustafa Keser ile ilgili sosyal meydada şoke eden bir iddia ortaya atıldı. Sosyal medyada yer alan, Mustafa Keser'in kalp krizi geçirdiği ve hayatını kaybettiği şeklindeki iddialar ortalığı karıştırdı.

Son olarak Benzemez Kimse Bize programının bitmesinin ardından sunuculuğunu üstlendiği Bülent Ersoy ile yaşadığı gerginlikle gündeme gelen Mustafa Keser ile ilgili kalp krizi geçirdiği iddiası ortaya atıldı. Hakkında 'öldü' şeklinde haberler yapılan ve sağlık durumu merak edilen Mustafa Keser yaşanan olaya isyan ederek Instagram hesabından bir video yayınladı.

Mustafa Keser kalp krizi mi geçirdi? Son sağlık durumu nasıl?


'ALLAH HERKESİN İÇİNDEN GEÇENİ BAŞINA VERSİN'

Mustafa Keser hakkında çıkan iddiaları 'Böyle bir şey yok, sapasağlamım' diyerek sert ifadeler kullandı:


''Selamın aleyküm sevgili, değerli dostlarım. Şu anda Niğde havalimanına geldim, bu akşam konserim var. Dostlarım aradı. YouTube'de şerefsizler ya da şerefsizin biri hakkımda yanlış şeyler yazmış. Bu açıklamaları yaptıktan sonra kalp krizinden ölmüşüm... Eş dost kan revan içindeler. Sağolsunlar arayan arayana. Böyle bir şey yok. Allah'ın izniyle sapasağlamım bakın. Allah herkesin içinden geçeni başına versin diyorum, o kadar.''

 

 

 

Sitene Ekle