Gündem

''Mustafa Kemal'in koltuğunda oturan biri FETÖ'cülere nasıl af ister?

SuperHaber yazarı Ceyhun Bozkurt ve SuperHaber YouTube kanalı Genel Koordinatörü Barış Özkan ile ‘Haberin Olsun’, Korona günlerinde evden yayında...

Gündemin sıcak başlıklarının konuşulduğu ‘Haberin Olsun’ yine evden kayıtla yayında. Ceyhun Bozkurt ve Barış Özkan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun istifa kararı ve sonrasında yaşananları, yeni infaz düzenlemesiyle ilgili muhalefetin dikkat çeken tavrını ve FETÖ'cülerin sosyal medya üzerindeki sürdürdükleri kara propaganda faaliyetlerini masaya yatırdı.

"KRİZ BEKLEYENLERİN ELLERİ BOŞ KALDI"

48 saatlik sokağa çıkma yasağının açıklandığı gece yaşananlar nedeniyle istifa kararı alan, ancak istifası Cumhurbaşkanı tarafından kabul edilmeyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun göreve devam etmesinin çok olumlu olduğunun altının çizildiği programda, bakanlar arasında sıkıntı olduğu yönündeki iddialar değerlendirildi.

"MUSTAFA KEMAL'İN KOLTUĞUNDA OTURAN BİRİNİN FETÖ'CÜLERİN AFFINI İSTEMESİ KABUL EDİLEMEZ"

İnfaz yasasıyla başlayan tahliyelerin de konuşulduğu 'Haberin Olsun'da, FETÖ'den tutuklu askeri öğrencilerin affını gündeme getiren CHP Genel Başkanı'nın tutumu eleştirilirken, FETÖ'cü firari isim Ekrem Dumanlı'nın sosyal medyadan yayınladığı tehditlerine de sert cevap verildi.

‘Haberin Olsun’ yeni bölümüyle SuperHaber YouTube kanalında yayında…

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!

Yorumlar
Günün Videosu
SuperHaber programcısı ve güvenlik uzmanı Mete Yarar, MİT'in Irak'ın Süleymaniye kentinde gerçekleştirdiği ve kırmızı kategoride aranan Ulaş Doğan adlı teröristin öldürüldüğü operasyonla ilgili önemli ayrıntılar paylaştı. Yarar, Süleymaniye'deki operasyonun diğerlerinden farklı olduğunun altını çizdi.