Magazin |

Mustafa- Emina Sandal çifti aynı anda albüm çıkarıyorlar!

Aylardır evlilikleri üzerinde dolaşan kara bulutlar nedeniyle magazin gündemine gelen Mustafa-Emina Sandal çifti boşanma kararı almıştı. Çift, şimdilerde aynı anda albüm çıkarmaya hazırlanıyor.

Popçu Mustafa Sandal, Sırbistan'da doğup büyüyen Boşnak asıllı Emina Jahovic ile Ocak 2008'de evlenmişti. Mustafa Sandal geçen kasımda oğulları Yaman ve Yavuz'a rağmen evi terk edip Zincirlikuyu Zorlu Center'daki ofisine yerleşti. Evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaşan çiftin boşanacağı haberleri gündemden düşmezken şok bir haber geldi...

AYNI ANDA ALBÜM ÇIKARIYORLAR

Mustafa Sandal bu gerginliği yaşarken bir anda yeni albümünün çıkış parçası 'Aşk Kovulmaz'ı, Instagram'dan paylaşıp "Şarkı 24 Ocak'tan itibaren tüm dijital platformlarda" diye duyurdu! Bu mesaja eşi Emina Sandal'ı da etiketledi. Emina Sandal tam bir saat sonra Sırbistan'da çıkacak yeni single'ı 'Next'in Youtube kanalında dinlenebileceğini açıkladı.

"BÖYLE REKLAM ESKİLERDE KALDI"

Ünlü çifte takipçileri şunları yazdı: "Yoksa yeni şarkılarınızın reklamı için ayrılık, boşanma krizi mi uydurdunuz? Böyle reklam eskilerde kaldı."

Mustafa-Emina Sandal bu tarzdaki yorumları anında sildi.