Spor

Mustafa Cengiz 'Donk'un seks partilerinden bıktık!'

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in futbolcularını hedef alan açıklamalarına bir yenisi daha eklendi. Cengiz'in "Donk’un seks partilerinden bıktık. Futbolcular doğru dürüst antrenman yapmıyor" dediği öğrenildi.

Milliyet'ten Nevzat Dindar'ın özel haberine göre, Türk Telekom stadında 12 Nisan pazartesi günü saat 16:00'da yaşanan olayda, Genel Kurul üyesi 20 kişilik grupla bir araya gelen Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, kulüpte yaşananları, özellikle futboldaki gelişmeleri anlatırken şikayetlerini dile getirdi.

DONK'UN SEKS PARTİLERİNDEN BIKTIK

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, sarı kırmızılı takımın futbolda Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin ardında kalmasına gönderme yaparak “Donk’un seks partilerinden bıktık. Futbolcular doğru dürüst antrenman yapmıyor. Akşam parti, sabah idman... Performanslarını başka yere harcıyorlar. İşin eğlencesindeler” diye konuştu.

FATİH TERİM'E SUÇLAMA

Son dönemde alınan başarısız sonuçların ardından Başkan Cengiz’in isim vermeden “Bir ABD’ye gidiyor, bir Bodrum’a” diyerek takımın tam çalışamamasındaki sebebinin Terim olduğunu öne sürdü.

"HAYSİYET VE ŞEREFLERİNİ HATIRLAMALARI GEREK"

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in geçtiğimiz günlerde kulüp televizyonuna yaptığı "Galatasaray yarıştaysa, seyir değeri var. Bazılarını yarışta tutmaya devam etsinler. İp Galatasaray'ın elinde. Biz oynamalıyız. Yedlin orada sakatlandığında, başında 10 futbolcu olmalıydı. Bir golümüz verilmediğinde, 10 futbolcumuz itiraz etmeliydi. Galatasaray'ın ayağa kalkması gerek. Özellikle futbolcuların haysiyet ve şereflerini hatırlamaları gerek. Türkiye'nin en büyük camiasını temsil ediyorlar. Ölümüne mücadele etmeleri gerekir. Futbolcularımız neden bunu yapmıyorlar? Adamın ipinde değil. Profesyonelce bakıyorlar. Primlerine bakıyorlar. Ben bunu böyle görüyorum. Türk futbolcular nerede o zaman? Ben orada izlerken çıldırıyorum." şeklindeki açıklamalar gündem yaratmıştı.