Magazin |

Mustafa Ceceli'den 'dedikodu' vurgusu!

Ordu'nun Ünye ilçesindeki Ramazan etkinliklerinde sahneye çıkan Mustafa Ceceli, meydanı dolduran kalabalığa unutulmaz bir gece yaşattı. Ünlü şarkıcı, gıybet ve dedikodunun İslam’ın yasak ettiği kurallar arasında olduğunu söyledi.

Ramazan etkinliklerinin son konserinde sahneye çıkan Mustafa Ceceli, Ünye Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşı kendisine hayran bıraktı. Eğlencenin sonuna kadar yaşandığı gecede söylediği şarkılarla beraber, sahnede adeta bayram havası yaşattı. Çaldığı enstrümanlarla beraber şarkılarını söyleyen Ceceli'ye vatandaşlar da cep telefonlarıyla beraber eşlik etti.

yrertyret

Gıybet ve dedikodunun İslam’ın yasak ettiği kurallar arasında olduğunu belirten Ceceli, “Hepimiz öncelikle kendimize bakmalıyız" dedi.

yrtyr

MANNEQUIN CHALLENGE FARKINDALIĞI

Mannequin Challenge zamanın donup kalması üzerine kurulu yeni bir akım. Bu farkındalığı oluşturmak adına Ünye Cumhuriyet Meydanı’nda bir ilk yaşandı. Sahnede Mustafa Ceceli ile beraber aynı anda binlerce kişi, zamanın donup kalması üzerine kurulu akım yaptı. Konserin devamında sahneden inen Ceceli, engellilerle yakından ilgilenerek onlarla fotoğraf çektirdi.

"ÜNYE KADILARI VE KAPTANLARI İLE ÜNLÜDÜR"

Program sonunda Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Mustafa Ceceli'ye çiçek verirken, Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ise plaket verdi. Başkan Ahmet Çamyar ayrıca, Ünye'nin bir kadılar şehri olduğunu vurgularken, bu anlamda Ceceli'ye kadılar şehrini simgeleyen bir tablo hediye etti.