Magazin |

Murat Dalkılıç, Hande Erçel'i kaçırmayı planlıyor!

Şarkıcı Murat Dalkılıç, bir süredir birlikte olduğu Hande Erçel'e sürpriz bir tatil hediye etti. Ünlü çiftin 10 gün kalmayı planladığı Mikonos'taki otelin gecelik ücretinin 5 bin lira olduğu ortaya çıktı.

Murat Dalkılıç, Hande Erçel ile Ramazan Bayramı sonrası tatile çıkacak. Gözlerden uzak olmak isteyen ünlü çift, 10 gün Yunanistan'da kalacak.

KESENİN AĞZINI AÇTI

Popçu Murat Dalkılıç, bir dargın bir barışık aşk yaşadığı oyuncu Hande Erçel’i romantik bir tatile götürmeye hazırlanıyor. Başarılı popçu, 'Halka'da rol alan kız arkadaşını Yunanistan’a götürerek yaz sezonun açılışını yapacak. Üçüncü kez barıştıktan sonra mutluluklarını gözlerden uzak yaşamak isteyen çift, Mikonos’un ünlü oteli Cavo Tagoo’da konaklayacak. Dalkılıç, bu jesti için de kesenin ağzını açtı.

GECELİĞİ BEŞ BİN LİRA

İkili, geceliği 5 bin TL olan lük otelde 10 gün kalmayı planlıyor. Ünlü popçu romantik seyahat kapsamında 50 bin TL ödeyecek. Haziran ayında Mikonos'ta tatil yapacak olan ikili, böylelikle fotoğraflarının gizli gizli çekilmesinin de önüne geçmiş olacak.