Magazin

Murat Boz'dan Ozan Güven'e tepki!

Şarkıcı Murat Boz, önceki gün Etiler'de görüntülendi. Oyuncu Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı iddiaları ve kadına şiddet hakkında düşünceleri sorulan Boz, "Kadına şiddeti veya herhangi bir şiddeti onaylamamız mümkün değil" dedi.

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Şarkıcı Murat Boz, önceki gün Etiler'deki bir spor salonundan çıkarken objektiflere yansıdı.

 Oyuncu Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı iddiaları ve kadına şiddet hakkında düşünceleri sorulan Boz, konuyla ilgili şunları söyledi:

"KABUL EDİLEMEZ"

Kadına şiddeti veya herhangi bir şiddeti onaylamamız mümkün değil. Bence kadına şiddetin yaptırımı daha caydırıcı olmalı. Şiddete sonuna kadar karşıyız, asla böyle bir şey kabul edilemez.

Muhabirlerin, "Sosyal medya üzerinden bu zamana kadar tacize uğradınız mı?" sorusuna ise Boz, şu yanıtı verdi:

Bize her türlü oluyor ama normal, çok takılmamak gerekiyor. Bizim işimizin bedeli de bu. Maalesef böyle şeyler oluyor.

"TELEVİZYONDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİM"

Karantina sürecini de değerlendiren Murat Boz, "Bu süreç biraz insanın içine dönmesine sebep oluyor. Kendi adıma daha verimli bir dönemde olduğumu söyleyebilirim. Bu sezon da televizyonda olmaya devam edeceğim" ifadelerini kullandı.

"YERİNİ BULDU"

'Kalben' şarkısının kendisini çok mutlu ettiğini belirten Boz, "Gerçekten çok beğenildi, yerini bulduğunu düşünüyorum. Bizim en mutlu olduğumuz anlar böyle anlar. İnsanların kalbine, ruhuna dokundu. Ben de çok mutluyum" şeklinde konuştu.