Magazin |

Murat Başoğlu ve Hande Bermek'in keyfi yerinde!

Yeğeni ile teknede uygunsuz bir şekilde görüntülenen ve geçtiğimiz yaza damgasını vuran sunucu Murat Başoğlu, boşandığı eşi Hande Bermek'le birlikteliğine devam ediyor.

Murat Başoğlu'ndan boşanan Hande Bermek'in evliliğini sadece kağıt üzerinde noktaladığı önceki gün çekilen görüntülerle ortaya çıktı.

YEĞENİYLE ÇEKİLEN UYGUNSUZ GÖRÜNTÜLERİ ÇOK KONUŞULMUŞTU

Murat Başoğlu geçen yaz yeğeni Burcu Başoğlu teknede görüntülenmiş, skandal ilişki günlerce magazin gündemini meşgul etmişti. Murat Başoğlu, skandalı yalanlarken hazırlanan iddianamede teknedekilerin Murat Başoğlu ile yeğeni olduğu yüz tanıma sistemiyle teyit edilmişti.


11 EYLÜL'DE BOŞANMIŞLARDI

Çirkin skandalın ardından eşinin arkasında duran Hande Bermek, tepkiler artınca 11 Eylül'de evliliğini bitirmişti.. Ancak Hande Hanım'ın evliliğini sadece kağıt üzerinde noktaladığı önceki gün çekilen bu görüntülerle ortaya çıktı.


EŞİNİ ÖPÜCÜKLERE BOĞDU

Takvim gazetesinden Doğan Savaş'ın görüntülediği ikilinin keyifli halleri ve Murat Başoğlu'nun eşini sık sık öpücüklere boğması, "Bu kadar da olmaz" dedirtti.

Bodrum Gündoğan'da bulunan evlerinde görüntülenen Murat Başoğlu ile Hande Bermek'in tepkilerden korktukları için deniz kıyısındaki evlerinin bahçelerine duvar ördürdüğü gözden kaçmadı