Popüler |

Murat Başoğlu intihar iddiasına ne dedi? Murat Başoğlu kimdir?

Murat Başoğlu'nun intihara teşebbüs ettiği iddia edilmişti. Çıkan haberlere Başoğlu cevap verdi. Herkes Murat Başoğlu'nun ne dediğini ve yaşamını araştırmaya başladı. Peki Murat Başoğlu intihar iddiasına ne dedi? Murat Başoğlu kimdir? Detaylar haberimizde...

Murat Başoğlu intihar iddiasına ne dedi? Söylemezsem Olmaz programında Murat Başoğlu'nun intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi. Murat Başoğlu ise hakkında çıkan haberlere cevap verdi. Peki Murat Başoğlu intihar iddiasına ne dedi? Murat Başoğlu kimdir? Merak edilen detaylar haberimizde...

Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli programda, yeğeni ile ilişki yaşadığı ortaya çıkan ünlü sunucu Murat Başoğlu'nun intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi.

"OĞLUM OLDUĞUNU UNUTUYORSUNUZ"

Bu haberler üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Başoğlu"Ne yazık, ne yazık! Yaklaşık bir yıldır yalan üzerine yalan yazanlar şimdi de intihar ettirdi. Benim 14 yaşında bir oğlum olduğunu unutuyorsunuz" dedi.

ÇIKAN HABERLERDEN SONRA İNTİHAR ETMEYİ DÜŞÜNDÜM" DEMİŞTİ

Ülke gündemine oturan fotoğrafların ardından röportaj veren Murat Başoğlu, "Karımı aldattım pişmanım ama o kadın yeğenim değil. Çıkan haberlerin ardından intihar etmeyi düşündüm." ifadelerini kullanmıştı. Murat Başoğlu, yaşananların ardından 14 yıllık eşi Hande Bermek'ten tek celsede boşanmıştı.

MURAT BAŞOĞLU

Sabah Şekerleri adlı televizyon programıyla tanınan Başoğlu, çeşitli programlarda sunuculuk yanında oyunculuk ve mankenlik de yaptı. Reklamcılık yanında ve tasarım ürünler üzerine şirketini işletmektedir. "Benzemez Kimse Sana" programının 3 defa sunuculuğunu yapmıştır. 2015 yılında Çilek kokusu adlı dizide rol almıştır.

FİLMOGRAFİ

Iste Benim Stilim (Konuk Jüri) 2017
Benzemez Kimse Sana (Sunucu) 2012-2013-2015
Çilek Kokusu (Sinan) 2015
Arkadaşım Hoşgeldin (Konuk) 2014
Analı Oğullu, (Haluk) 2014 Tv Dizisi
Senden Önce, Kısa Film, 2014
Patron Mutlu Son İstiyor, (Faruk) Sinema Filmi, 2014
Makber, (Nihat) TV Dizisi, 2010
Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi TV Dizisi
3. Sezon (Ercümentin Adamı) 2012
2. Sezon (Ercümentin Adamı) 2011
1. Sezon (Ercümentin Adamı) 2010
Tatlı İntikam (Metin) TV Dizisi, 2007
Zeybek Ateşi (Ali Karabulut) TV Dizisi, 2002
90-60-90 (Arda) TV Dizisi, 2001
Nilgün (dizi) (Ömer) TV Dizisi, 1999
Nilgün (film) (Ömer) Sinema Filmi, 1999
Bizim Mahalle (Tamer) TV Dizisi, 1993