Gündem

Muharrem İnce hastane odasından fotoğraf yolladı

Koronavirüse yakalanarak hastaneye kaldırılan Muharrem İnce hastane odasından fotoğraf yollayarak iyi olduğunu belirtti.

Başlattığı memleket hareketini partileştirme çalışmalarını sürdüren Muharrem İnce, geçtiğimiz pazartesi koronavirüse yakalandı. Durumunu sosyal medyadan paylaşan İnce, tedavisinin evde sürdürüldüğünü söylemişti.

HASTANEYE YATIRILDI

Kontrol amaçlı gittiği hastanede tedavisinin burada devam etmesi uygun görülen İnce, hastaneye yatırıldı. Tedavisi süren İnce’nin durumu düzelmeye başladı. İnce’nin ateşi bu sabah yapılan ölçümde normal düzey olan 36’ya düştü. Doktorları, İnce’ye 5 gün sonra koronayı yenmiş şekilde taburcu edeceklerini bildirdiler.

FOTOĞRAF GÖNDERDİ

Muharrem İnce, arkadaşlarına bu sabah tedavi gördüğü hastane odasından bu fotoğrafı gönderdi. İyi görünen İnce beş gün sonra taburcu olacak. 

Günün Videosu
Muğla'nın Milas ilçesinde dün akşam başlayan ve Bodrum'a da sıçrayan yangın etkisini hala sürdürüyor. Yangın Bodrum'da 3 mahalleye ulaşırken Aşağı Mazı Mahallesi'nde vatandaşlar Sahil Güvenlik botları ve özel tur tekneleriyle bölgeden tahliye edildi. Öte yandan Bodrum'un Umurça ve Kumbahçe mahalleleri ile İçmeler yolu güzergahındaki makilik ve ormanlık alanda çıkan yangın kontrol altına alındı.