Popüler Haberler |

Müge ve Gülşen'le 2.sayfa 3 Mayıs yayını hızla devam ediyor!

Müge ve Gülşen'le 2.sayfa 3 Mayıs izle! Magazin haberleri pek çok izleyici tarafından büyük ilgi görüyor. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sunuculuğunu üstlendiği 2.Sayfa hayranlıkla izleniyor. 2. Sayfa programının yeni bölümünü sizler için araştırdık. Programın bugünkü magazin konuları merakla araştırılıyor. İşte, Müge ve Gülşen'le 2.sayfa 3 Mayıs canlı izle! En güncel magazin haberleri! Detaylar haberimizde...

Müge ve Gülşen'le 2.sayfa 3 Mayıs izle! Gündüz kuşağının adından söz ettiren yapımı 2.Sayfa Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sunumu ile izleyicileri ekran başına kitleyen programın kaçta başlayacağı merak konusu oldu. 2. Sayfa programı ise magazin haberlerini ekranlara taşımaktadır. Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının yeni bölümünü sizler için araştırdık. İşte, Müge ve Gülşen'le 2.sayfa 3 Mayıs canlı izle! En güncel magazin haberleri! Detaylar haberimizde...

MÜGE VE GÜLŞEN'LE 2. SAYFA 3 MAYIS CANLI İZLE!

Gülşen Yüksel kimdir kaç yaşında eşi Metin Salt kimdir? - Internet ...

MÜGE DAĞISTANLI KİMDİR?

1968 İstanbul doğumlu olan Müge Dağıstanlı, Bahçeşehir Üniversitesi Yeni Medya Bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Gazetecilik hayatına Posta Gazetesinde başlayan Müge Dağıstanlı, burada köşe yazarlığı yapmış ve magazin müdürü olarak görev almıştır. Radikal Gazetesi bünyesinde de çalışmış olan Müge Dağıstanlı, burada da yine sinema ve televizyon üzerine köşe yazıları yazmıştır.

 

GÜLŞEN YÜKSEL KİMDİR?

24 Haziran 1977 yılında İstanbul’da doğmuş olan Gülşen Yüksel yengeç burcudur. Sanatçı 53 kilogram ve 164 boyundadır. Göz rengi kahverengi ve saç rengi de kahverengidir. Ekranlarda sık sık karşılaştığımız sanatçı sunuculuk yapmaktadır. Sunuculuğunu ise şuan Renkli sayfalar adındaki programla yapmakta ve bu programı Müge Dağıstanlı ile beraber sunmaktadır. Gülşen Yüksel vatan gazetesinde magazin müdürü olarak da çalışmıştır. Bu gazeteden sonra ise Sabah Gazetesinde çalışmaya başlamıştır. 2015 yılında ise 2. Sayfa adındaki programın sunuculunu yapmaya başlamıştır.

 

Programlar ile karşımıza çıkmış olan Gülşen Yüksel'in eğitim hayatı ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. Bu programları sunduğu esnada ise 21 Aralık 2012 tarihi itibari ile Metin Salt ile dünya evine girmiştir.

Sanatçının asıl mesleği Gazeteci olmakla beraber Tv Sunuculuğunda da büyük başarılar elde ettiği bilinmektedir. Müge Dağıstanlı ile iyi çalıştığını söyleyen sunucu işini sevdiğini ve kariyerini bu alanda devam ettirmek istediğini de dile getirmektedir. Sanatçının gazetecilik hayatına da ara sıra yazdığı köşe yazıları ile devam ettiği bilinmektedir.