Magazin

Müge Anlı'nın sevgilisi mi var? Romantik hediye kafaları karıştırdı!

Bu döneme kadar sadece kariyeri ve izleyicileri ekranlara kilitleyen programıyla gündeme gelen araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın 2,2 milyon takipçili Instagram hesabından yaptığı paylaşım kafa karıştırdı. Anlı, dün kendisine üzerinde "Afiyet olsun dünya güzeli" yazılı bir oyuncak ayıyı paylaştı. Anlı'nın kısa sürede gündem olan paylaşımı için "Yeni bir aşk mı başladı?" yorumları yapıldı.

Yıllardır ATV ekranlarında program yapan ve başarısıyla sık sık adından söz ettiren Müge Anlı, bu sefer özel hayatıyla gündem oldu. 47 yaşındaki başarılı sunucu, dün sosyal medya hesabından yaptığı romantik paylaşımla kafaları karıştırdı.

 

KAFA KARIŞTIRAN NOT: AFİYET OLSUN DÜNYA GÜZELİ

2,2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşım yapan ünlü araştırmacı gazeteci Müge Anlı, kulisine gönderilen mor ayıcık ve üzerindeki notu sevenleriyle paylaştı. Anlı'ya hediye gelen oyuncak ayının üstündeki, "Afiyet olsun dünya güzeli" notu akıllara yeni bir aşk iddiasını getirdi. Ünlü ismin "Böyle güzel bir öğle yemeği kaç kişiye nasip olur ki?" notuyla yaptığı paylaşım sosyal medyada hızla yayıldı.

Anlı, söz konusu aşk iddiaları hakkında henüz bir açıklama yapmadı.