Popüler Haberler |

Müge Anlı'daki Aleyna Çakır'ın şüpheli ölümü! Cinayet mi? İntihar mı?

Müge Anlı'daki Aleyna Çakır'ın şüpheli ölümü! Cinayet mi? Kısa süre önce evinde ölü bulunan Aleyna Çakır'ın ölümü hakkında ortaya çıkan bir video sayesinde tekrar araştırılmaya başlandı. Dövülüp bayıtıldığı bir video paylaşan eski sevgilisinin Aleyna'yı sürekli tehdit ettiği öğrebildi.

Müge Anlı'daki Aleyna Çakır'ın şüpheli ölümü! Cinayet mi? Kısa süre öncesinde evinde ölü bulunan sosyal medyada Aleyna Çakır olarak bilinen 21 yaşındaki kızın ölümünde bir şüphe ortaya çıktı. Sosyal medyada 2 ay öncesinde birlikte yaşadığı arkadaşı tarafından dövülüp baygın haldeyken öyle yapılmaz böyle yapılır diye canlı yayına geçmesi Aleyna Çakır'ın ölümünde şüphe uyandırdı. Ailesinin en başından beri bizim kızımız intihar etmezdi demesi ile Aleyna Çakır'ın bedeni otopsiye alındı.

"ÖLMEK ÜZEREYKEN ASILDIĞI YÖNÜNDE BULGULAR VAR"

Otopsi Sonucu bornozun kemerine asılı halde bulunan Aleyna'nın tırnaklarının arasında bir erkeğe ait DNA örneği çıktı. Sevgilisinin böyle bir şey yapmış olabiliceğinin şüphesi güçlendi. Uğradığı darp karşısında bilinçi kapalı bir şekilde asıldığı olasılığından şüpheleniyor. O topsi raporuna göre "Asılmayla net öldüğünü söyleyemeyiz" asalıp intihar süsü verelim  denmiş olabilir.

"Ümitcan, Aleyna'ya hesap sorucağını söyledi"

Yayına bağlanıp ismini vermeyen bir izleyici Aleyna'nın yakın arkadaşının actığı canlı yayın açtıktan sonra Aleyna'nın panik olup Ümitcan'dan endişelendiğini söyledi. Ümitcan'da daha sonradan canlı yayının altına sana bunun hesabını sorucam diye yorum yapmış.

Ümitcan'ın sosyal medyada yaptığı silahlı paylaşımları olay yarattı. Büyün bu gelişmelerin üstüne polis Ümitcan tehdidi ile ilgili harekete geçti.