Popüler Haberler

Müge Anlı ne zaman başlıyor? 14 Mayıs Müge Anlı neden yayınlanmadı?

Hafta içi her gün saat 10.00’da ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 14 Mayıs Cuma tarihli programından son dakika haberi geldi. 14 Mayıs Müge Anlı ile Tatlı Sert neden yok?

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 14 Mayıs Cuma tarihli programını göremeyenler oldukça şaşırdı. 12 Mayıs tarihinden bu yana Müge Anlı programının yayınlanmaması kafaların karışmasına neden olurken final iddiaları bile sosyal medyada gündem olmuştu.

MÜGE ANLI NEDEN YOK?

Müge Anlı’nın programlarının Ramazan Bayramı nedeniyle yayından kaldırıldığı ifade edildi.

MÜGE ANLI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Müge Anlı ve ekibi 14 Mayıs tarihinde ekranlarda olmayacak. Müge Anlı ve ekibi bayram nedeniyle çekimlerine ara verdi. Program 14 Mayıs ATV yayın akışından kaldırıldı. 14 Mayıs Cuma saat 11:30'da ise "Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor" programı ATV yayın akışında yer alıyor. En son 12 Mayıs'ta izleyicilerin karşısına çıkan Müge Anlı ile Tatlı Sert'in 17 Mayıs Pazartesi günü kaldığı yerden devam etmesi bekleniyor.

MÜGE ANLI 12 MAYIS’TA NELER YAŞANDI?

Nezen cinayeti ile Lütfiye'nin kaybının kilit ismi cezaevinden haber gönderdi, konuşmak istedi, gerekirse mektup yazacağını aktarıp muhabir arkadaşımızın eğer izin alınabilirse yüz yüze röportaj yapacağını söyledi. Telefona bağlanan tanık şüpheli Ahmet Taşkın'ın cinayeti kendisine itiraf ettiğini iddia etti

Yorumlar