Yaşam |

Müge Anlı canlı yayında çileden çıktı: 'Sana bir çarparım bir de yer çarpar'

Müge Anlı'nın programında 27 yaşındaki 2 çocuk babası Muhammed Burhan'ın katili aranırken stüdyoda gergin dakikalar yaşandı. Anlı, Fatma'nın yasak aşkı Selami'nin verdiği ifadeyi canlı yayında okudu. O anlarda Selami ifadeleri yalanlayınca Müge Anlı çileden çıktı.

ATV’de hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 27 yaşındaki 2 çocuk babası Muhammed Burhan’ın katili aranıyor.

Olayla ilgili olarak çok sayıda kişi gözaltına alındı hata tutuklananlar da oldu Ancak genç adamın katili hala bulunamadı. Bunun üzerine ailede Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuru yaparak katili ya da katilleri aramaya başladı. Bu sırada Muhammed Burhan’ın eşi Fatma’nın yanlarında çalışan Selami ile yasak aşk yaşadığı ve hatta kaçmaya kalktığı ortaya çıktı. Bunun üzerine şüpheler Selami üzerinde yoğunlaştı ve kıskançlık cinayeti akıllara geldi.

‘’SANA BİR ÇARPARIM BİR DE YER ÇARPAR’’

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugün ekranlara gelen yeni bölümünde de yine Muhammed Burhan cinayeti konuşulurken sinirler gerildi. Fatma ve sevgilisi Selami Müge Anlı’nın ifadeler konusunda yalan söylediğini iddia edince ünlü sunucu çileden çıktı. Jandarma ifade kayıtlarını alan Müge Anlı Selami’nin yüzüne fırlatırken “bak bakalım Ben yalan mı söylüyormuşum” dedi. Selami Konuşunca daha da sinirlenen Müge Anlı, “Sen beni Fatma ile karıştırma sana bir çarparım bir de yer çarpar” sözünün ardından stüdyoda alkış tufanı koptu.