Magazin |

Müge Anlı canlı yayında bombayı patlattı! Üçüncü kez nikah masasına oturuyor

Hafta içi her gün atv ekranlarında izleyiciyle buluşan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programının başarılı sunucusu ve gazeteci Müge Anlı, bugünkü yayınında müjdeli haberi duyurdu. 1999 - 2008 yılları arasında Burhan Akdağ ile iki evlilik yapan Müge Anlı yeniden evleneceğini açıklayarak, ''Müstakbel damadınızın ismi de Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var.'' dedi. Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun İstanbul Asayiş Şube Müdürü olduğu öğrenildi.

49 yaşındaki başarılı sunucu ve gazeteci Müge Anlı yeniden nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Daha önce Burhan Akdağ ile iki kez evlenip boşanan ve bu evliliğinden Lidya Müge Akdağ adında bir kızı bulunan Müge Anlı üçüncü evliliğini ise Şinasi Yüzbaşıoğlu ile yapmaya hazırlanıyor.

Müge Anlı müjdeli haberi bugün canlı yayında ''Evlenmeye karar verdim'' sözleriyle duyurdu. Stüdyoda bulunan seyirciler Müge Anlı'yı alkış yağmuruna tuttu. Anlı ise, ''Teşekkür ederim. Herkes evleniyor, çok abartmaya gerek yok bence.'' dedi.


(Daha önce Adana emniyet müdürlüğünde de görev alan 58 yaşındaki Şinasi Yüzbaşıoğlu İstanbul Asayiş Şube Müdürüdür.)


Canlı yayında evleneceğini açıklayan Müge Anlı şunları söyledi:


''Bugün kendimle ilgili de bir haber vereceğim. Aslında Cuma günü verecektim bu haberi ama ne yazık ki o kadar yalan yanlış haberler çıkıyor... Ben zaten hiçbirine cevap vermem. Kimseyi muhattap almıyorum kendime. Siz beni izliyorsunuz, kötü yazanlara söylüyorum. Sizi okumuyorum. Ama özellikle Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi ama bugünden vermeyi daha uygun gördüm. Çünkü sevgili dostlar beni yıllarca evinizde misafir etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden de kendimle ilgili, sizleri de çok mutlu edeceğine inandığım haberi ilk ağzıdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim. Teşekkür ediyorum. Herkes evleniyor, çok abartmaya gerek yok bence. Ama mutlu olacağınızı biliyordum. O yüzden bu mutluluğumu sizlerle paylaşmak, dualarınızı almak istiyorum. Müstakbel damadınızın ismini de çıklayayım da saçma sapan şeylerle karşılaşmayayım. Müstakbel damadınızın ismi de Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Siz her zaman benim özel yaşamıma saygı duydunuz. Bu kara da saygı duyacağınıza, mutluluğum için duacı olacağınıza eminim. Darısı evlenmek isteyen tüm bekarların başına. İnşallah önümüzdeki sezon evli bir kadın olarak karşınıza çıkmayı ümit ediyorum. Çok kısa bir süre içerisinde karar verdim. Dedikodusunu yapmayan tüm dostlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çünkü kendim açıklamak istedim. Yalan yanlış haberlere sizler benim yerime cevapları veriyorsunuz. O yüzden benden duymanızı çok arzu ettim. Aksi halde bana güveninizi, saygınızı yitirirdiniz. Dualarınızı bekliyorum''