Popüler Haberler

Mucize Doktor 44. bölüm fragmanı izle!

Mucize Doktor 44. bölüm fragmanı izle! Mucize Doktor 44. bölüm fragmanı merak ediliyor. 24 Aralık akşamı son bölümü ekrana gelen Mucize DOktor 44. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mucize Doktor 44. bölüm fragmanı izle bağlantısı araştırılıyor. FOX TV'nin sevilen dizisi Mucize Doktor 44. bölüm fragmanı, dizinin son bölümünün bu akşam ekrana gelmesinin ardından araştırmalara başladı. Peki, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hastaneyi düze çıkarabilmek için daha cüretkâr ameliyatlar yapmaları gerektiğine hükmeden Tanju, Ferman’ı Ali’ye karşı doldurmaya devam eder. Ferda’nın konferanstan dönüşü Tanju’nun ekmeğine yağ sürer ve Ferman’la Ferda daha önceki iddianın rövanşına tutuşurlar.

Mucize Doktor Dizisi - 43. Bölüm 1. Fragmanı - FOX

Birbirinden zorlu, hatta daha ameliyatı bile keşfedilmemiş vakalar süratle tırmanırken Nazlı, Ali’nin biriyle görüştüğü dedikodularına kulak asmamaya, Ali de yataktan bile çıkamayan Ezo’yu ayağa kaldırmaya çalışır. Sonunda acı gerçekler gün yüzüne çıkacak ve Berhayat Hastanesi’nde kozlar bir kez daha paylaşılacaktır.

MUCİZE DOKTOR 44. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sitene Ekle