Popüler Haberler

Mucize Doktor 43. son bölüm izle!

FOX TV canlı yayın Mucize Doktor yeni bölüm izlemek isteyenler FOX TV'de bu akşam ekrana gelecek Mucize Doktor 42. bölüm tek parça fox canlı yayın linkini arıyor. Dizinin yeni bölümünde nelerin yaşanacağı merak konusu...

Mucize Doktor 42. bölüm izlemek isteyen dizinin takipçileri, bu akşam FOX TV'de yayınlanacak yeni bölüm için araştırmalara başladı. Onur Tuna, Taner Ölmez ve Sinem Ünsal'ın başrollerini paylaştığı Mucize Doktor'da bu hafta yine heyecanlı dakikalar izleyicileri ekrana kilitleyecek. Peki, Mucize Doktor 43. yeni bölüm fragmanı geldi mi?

FOX TV CANLI YAYIN MUCİZE DOKTOR İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MUCİZE DOKTOR 42. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hastaneyi düze çıkarabilmek için daha cüretkâr ameliyatlar yapmaları gerektiğine hükmeden Tanju, Ferman’ı Ali’ye karşı doldurmaya devam eder. Ferda’nın konferanstan dönüşü Tanju’nun ekmeğine yağ sürer ve Ferman’la Ferda daha önceki iddianın rövanşına tutuşurlar.

Birbirinden zorlu, hatta daha ameliyatı bile keşfedilmemiş vakalar süratle tırmanırken Nazlı, Ali’nin biriyle görüştüğü dedikodularına kulak asmamaya, Ali de yataktan bile çıkamayan Ezo’yu ayağa kaldırmaya çalışır.

Sonunda acı gerçekler gün yüzüne çıkacak ve Berhayat Hastanesi’nde kozlar bir kez daha paylaşılacaktır.

MUCİZE DOKTOR 43. YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ Mİ?

Mucize Doktor 43. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Mucize Doktor yeni fragman gelir gelmez haberimizin içerisine eklenecektir.

Sitene Ekle