Yaşam |

Mübaşir 7. kattan atlayarak yaşamına son verdi

Bakırköy Adliyesi'nde bugün dehşete düşüren bir olay yaşandı. 24. İş Mahkemesi'nde mübaşir olarak çalıştığı belirtilen R.E.Y. 7. kattan atlayarak canına kıydı. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan açıklamada R.E.Y.'nin bir süredir kronik psikolojik sorunlar yaşadığı kaydedildi. R.E.Y.'nin tayin istediği ve kabul edilmemesi nedeniyle intihar etmiş olabileceği öne sürüldü.

Korkunç olay Bakırköy Adalet Sarayı'nda saat 13.00 sıralarında meydana geldi. Adliyede mübaşir olarak görev yapan R.E.Y. 7. kattan kendisini boşluğa bıraktı.

Adliyeye gelen sağlık görevlileri, 24. İş Mahkemesi mübaşiri olan R.E.Y.'nin hayatını kaybettiğini tespit etti.

Adliye personelinin intiharına ilişkin Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yapılan açıklamada şu bilgiler paylaşıldı:

"Bakırköy Adliyemizde mübaşir olarak görev yapmakta olan R.E.Y. bugün saat 13.00'te adliyemizin 7. katından atlayarak intihar girişiminde bulunmuştur. Olay yerine gelen 112 Acil personeli tarafından hayatını kaybettiği tespit edilmiştir. Personelimizin bir süredir kronik psikolojik rahatsızlığı nedeniyle tedavi görmekte olduğu anlaşılmıştır. Adalet teşkilatımız adına personelimize Allah'tan rahmet, yakınlarına ve mesai arkadaşlarına başsağlığı dileriz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."